Çukur Dizisinin Bitmesini Devlet mi İstedi!

0

Çukur dizisi şimdiye kadar her hangi bir dizide görülmeyecek seviyede devam etmesi ile ilgili talebin olduğu bir dizi. Uzun bir zamandan bu yana dizinin devam etmesine rağmen içeriğinin oldukça canlı tutulması ve sürekli bir hareketliliğin bulunması sebebiyle dizi ilk günkü gibi izlenmeye devam ediyor.

Dizinin son zamanlarda neredeyse tüm izlenme rekorlarını alt üst etmesine rağmen bitirilecek olması akıllarda birçok soru işareti olmasına sebep oldu. Bilindiği üzere kısa bir süre önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dizi ile ilgili bir takım açıklamalarda bulunmuştu.

Nalet Dizi Demişti

çukur

Bilindiği üzere basın açıklaması yaptığı sırada Çukur dizisi ile ilgili bir soru yöneltilmesi üzerine Çukur ile alakalı olarak Nalet Dizi kavramını kullanmış olan Süleyman Soylu dizinin kötü örnek oluşturduğunu söylemişti. Bu açıklamanın arkasından dizide uzun bir süre çatışma sahnelerinin askıya alındığı da ayrıca biliniyor.

Dizinin son derece iyi izlenme oranlarına sahip olduğu bu dönem içerisinde bitecek olması acaba devlet tarafından dizinin bitirilmesiyle ilgili bir tavsiye bulunup bulunmadığı noktasında akıllarda soru işareti oluşturuyor. Dizi içerisinde mafya ve benzeri hususlara özenti oluşturduğu ve bu sebeple yeni nesle kötü örnek oluşturduğu ile ilgili bir takım düşünceler de son zamanlarda bulunuyordu.

Devam Ekmesi Yönünde Yoğun Talep Var

Dizinin son 3 bölümünün gelmesiyle birlikte heyecan son derece artarken ayrıca büyük sosyal medya guruplarında ve çeşitli platformlarda dizinin bitmesini istemeyen son derece ciddi bir sayıdaki izleyici dizinin bitmesini istemediklerini her geçen gün belirtiyorlar. Dizinin bitmemesi için kanal yönetimine ve yapımcıya seslenen izleyiciler en azından 1 sezon dana dizinin devam etmesi gerektiğini belirtiyorlar.

Kulislerde dönen haberlere göre kötü alışkanlıkları özendiren bir dizi olması sebebiyle dizi üzerinde baskının olduğu dedikoduları bulunuyor. Bu sebeple dizinin her ne kadar da uzun süreden bu yana izlenme rekorlarını alt üst etse de dizinin bitirilmesinden başka bir çare bulunmuyor. Şimdiden Çukur izleyicileri dizinin ilk bölümünden itibaren yeniden izlemenin planlarını yapıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku