Çukur dizisinin yıldız oyuncusu yeni dizi ile el sıkıştı!

Çukur dizisinin yıldız oyuncusu yeni dizi ile el sıkıştı!
0

Çukur dizisinin yıldız oyuncusu yeni dizi ile el sıkıştı!

Akıbeti merak konusu oldu!

Ekranların vazgeçilmez dizilerinden olan Çukur dizisinin final yapmış olması tüm hayranlarını büyük üzüntü  içerinde bıraktı. Her geçen gün çukur dizisinin hafızalarda derin yer edinen oyuncularının yeni projelere imza attıklarını duymaya başladık . Gelin şimdi de sizlerle Show TV ekranlarının vazgeçilmezi olan Çukur dizisinin yıldız isminin yeni anlaştığı dizi projesini  paylaşalım.

Çukur dizisinin yıldız oyuncusu
Çukur dizisinin yıldız oyuncusu

Show TV ekranlarında fırtınalar estiren Çukur dizisi sonunda final yaptı .

Hayran kitlesi çok fazla olan ekranların en sevilen dizisi Çukur’ un final bölümünün yayınlanmasının ardından dizinin birçok hayranı yasa boğuldu ve hayranı olduğu karakterlerin akıbetini merakla takip etmeye başladı.

Her biri birbirinden değerli Show ekranlarının en sevilen dizisi haline gelen Çukur dizisinin beğenilen isimlerini artık farklı projelerde farklı rollerde ekranlarda göreceğiz.

Her geçen gün dizinin Yıldız isimlerinin yapmış olduğu yeni dizi anlaşmaları ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor .

 

Hazırlıkları sürdürülen MF yapım tarafından titizlikle hazırlanmakta olan diziye dair çarpıcı gelişmeler yaşanmaya hız kesmeden devam ediyor .

Dizinin kadrosunda yer alan oyuncularla ilgili bilgilerden ilk olarak Gökçe Bahadır , Sumru Yavrucuk ve Yiğit Kirazcı gibi isimlerin de yer aldığı ortaya çıkmıştı .

Yine ekranlarının sevilen dizilerinden olan sefirin kızı dizisinde Menekşe karakteri ile ünlenen yaz kan Bu sefer ayrılık dizisinde izleyicilerin karşısına çıkacağı duyuldu.

Bomba bir ismin daha dizi kadrosuna katıldığı ortaya çıktı .

Sarp Akkaya Şahram karakteri ile çukur dizisinin son bölümlerinde beğenilen bir oyuncu olarak diziye dahil oldu . Gazeteci Birsen Altuntaş tarafından ayrılık dizisinin kadrosuna Sarp Akkaya’nın katıldığı kulis bilgisi paylaşıldı.

Yeni sezonun başlaması ile ayrılık dizisinin Fox TV ekranlarında beklenilen etkili yaratıp başarıya ulaşıp ulaşmayacağını merakla beklenen bir konu haline geldi. Yeni sezonun başlaması ile bu konu hakkındaki sorular cevaplanmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku