Çukurda Sedat Peker Göndermesi!

0

Son günlerde gündemi son dere meşgul eden konuların başında Sedat Peker’in açıklamaları bulunuyor. Çukurda Sedat Peker Göndermesi! ; Birçok noktada yayınladığı videolar ile gündem olan yer altı dünyasının ünlü ismi ile ilgili bazı önemli dizilerde göndermelerde bulunulduğu iddia ediliyor. Sedat Peker tarafından yapılan açıklamada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide Peker isimli karakterin kendisini canlandırdığını çekmiş olduğu videolarla belirtmişti. Türkiye’nin en fazla izlenen dizileri arasında gösteriler Çukur dizisinde de Sedat Peker’ ve destekçilerine gönderme var.

Kökünde Kan Olanın Dalında Kan Olur

Çukurda Sedat Peker

Çukurda Sedat Peker Göndermesi! Sedat Peker ile ilgili yapılan eleştirilerin başında bilindiği üzere Köfteci Yusuf olayı bulunuyor. Sedat Peker kısa bir süre önce Köfteci Yusuf isimli işyerini basarak ele geçirmek istemesiyle dizinin son bölümünde bağlantılı bir konu bulunuyor. Dizide Yamaç ve arkadaşları birçok baskı sonucu ele geçirilmiş olan iş yerini geri alıyor. Burada Amca karakterinin de bilindiği üzere kaçak olması ve işlerini uzaktan yönlendirmesi de tıpkı Sedat Peker olayında olduğu gibi.

Yamaç Uyuşturucuya ve Silaha Savaş Açtı

Ayrıca dizide dikkat çeken noktaların başında gelen bir diğer konu ise uzun zamandan beri Yamaç karakterinin silah ile ilgili başta olmak üzere tüm kara paraya savaş açması. Böylece dizide son zamanlarda son derece gündem olan Sedat Peker üstü kapalı bir şekilde eleştiriliyor. Çukurda Sedat Peker;  Dizi her ne kadar da mafya dizisi olarak bilinse de insanlara sonuç olarak vermek istediği mesaj kirli paranın her türlüsünün istenmeyen bir durum olduğu ve insanların helalinden para kazanmasının en doğru olduğu sonucudur.

Amca Sedat Peker mi?

Dizide bulunan karakterler arasında bulunan amcanın ise yapmış olduğu işler dikkate alındında Sedat Peker ile benzerliği dikkatlerden kaçmıyor. Karakter bilindiği üzere uyuşturucu mafyası olarak dizide bulunuyor. Son zamanlarda kaçak olması ve uzaktan bir takım girişimlerde bulunması da aynen son zamanlarda yaşanan olayları akıllara getiriyor. Yayınlamış olduğu videolar ile milyonlarca izlenmeye ulaşan kaçak mafya babası Sedat Peker ile ilgili bir sonraki bölümde benzeri mesajların olup olmayacağı da ayrıca merak ediliyor.

Çukurda Sedat Peker

EDHO dizisinden sonra en sevilen diziler arasında yer alan Çukur dizisinde bilindiği üzere belirli zamanlarda gündemle ilgili gizli bir takım mesajlar veriliyordu. Son olarak yaşananlar ile olan benzerlik tesadüf mü yoksa bir mesaj mı içeriyor yakın zamanda anlaşılacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku