Yasak Elma Dizisine Süper Star Eklendi! Yeni Sezonda Fox Çıldırdı!

Çukur’un Yıldızı Yasak Elma Dizisine Geçti!

0 1.070

FOX TV ekranlarında yer alan ve hayranları ekrana kilitleyen Yasak Elma dizisi 4. Sezonu da başarılarla ve heyecanla geride bırakmış oldu. Milyonları ve çoluk çocuk hepsini ekranlara bağlayan Yasak Elma dizisi yine bu sezonda da iyi reytingler aldı.

Ve bu yüzden de gelecek sezonda yine FOX TV ekranlarında o harika farkıyla ve enerjisiyle yerini almaya devam edecek. Ve yine bizi böylelikle harika bölümler karşılamış olacak.

Yasak Elma’nın Yeni Oyuncusu Biran Damla Yılmaz

Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi dördüncü sezonla pek çok ismi geride bıraktı. Ama beşinci sezonu ile birlikte yeni karakterlerin dizide olacağı belirtildi. Ve böylelikle yepyeni ve heyecanlı bir hikaye milyonları daha karşılamış olacak.

Eylül ayında dizinin çekimleri dizi ekibi bir araya gelerek başlayacak. Sürpriz olarak ise yeni oyuncu kadrosunda daha önceki dizlerde oynamış olan güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz’ı göreceksiniz.

Biran Damla Yılmaz Yasak Elma Dizisinin Teklifini Kabul Etti

Kırgın Çiçekler ve Baraj dizisinden sonra Biran Damla Yılmaz Yasak Elma’dan gelen teklifi olumlu bir şekilde cevap verdi. Böylelikle Biran Damla Yılmaz’ı Baraj dizisinde olduğu gibi yine FOX TV ekranlarında göreceğiz. Biran Damla Yılmaz’ın Baraj dizisinde göstermiş olduğu yüksek kabiliyeti ve yeteneği ile yeni sezonda Yasak Elma izleyicilerinin ve kendi hayranlarının karşısında olacak.

yasak elma

Yasak Elma Dizisinin hikâyesinde değişiklik olacağı belirtildi. Diziye yeni bir ailenin katılmış olacağı hikayede güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz bu ailenin kızı olarak izleyicilerin karşısında olacak. Güzel oyuncu Biran Damla Yılmaz’ın bu kariyer yolculuğunda ise Yasak Elma dizisi ile beraber başarılı performansını göstermiş olacak. Ve bu şekilde yeni bir deneyim yaşayacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.