Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Masterchef Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’ya Öyle bir şey Dedi ki Ortam Bir Anda Buz Kesti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Masterchef

0 326

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Masterchef Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Masterchef programının sevilen isimleri bir araya geldi. Masterchef Türkiye ülkemizin en çok sevilen ve izlenen yarışma programlarından biridir. Masterchef jüri üyelerinden olan Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu 5. kez gerçekleştirilen Uluslararası Adana lezzet Festivali’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldiler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 5. Uluslararası Adana Lezzet Festivali açılışında yer aldı. Festivale ülkemizin ünlü şeflerinden olan Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya’da katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Masterchef

Ayrıca Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la Masterchef ünlü şefleri fotoğraf çekildiler. Mehmet Yalçınkaya Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile olan fotoğrafını sosyal medyada paylaştı ve şu açıklamada bulundu. “Bugün 5. Uluslararası Adana Lezzet Festivali’ nde yer aldık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile tanışma fırsatı bulduk, harika sohbetler gerçekleştirdik. Adana halkının ilgisi duyarlılığı ve sıcaklığı da çok başkaydı. Teşekkürler” notu ile paylaştı. Mehmet Yalçınkaya’nın bu paylaşımı çok kısa süre içerisinde beğeni almaya başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Masterchef şefleri bir araya geldi.

Adana’da gerçekleştirilen 5. uluslararası lezzet Festivali‘nin açılışında yer alan Masterchef jürileri ve protokolde yer alan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aralarında güzel diyaloglar geçerken, yemeklerin lezzetlerine bakma fırsatı da yakaladılar. Ayrıca bu süreçte Adana halkı gerek şefleri gerekse protokol çok iyi bir şekilde karşıladı. Mehmet Yalçınkaya festivalde çekilmiş olduğu fotoğrafı sosyal medya hesabı üzerinden paylaşarak teşekkür notunu düştü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da ikili ile yaptıkları görüşmede programı beğenerek izlediğini belirterek başarılarının devamını diledi. Erdoğan’ın programı izlediğini duyan şefler oldukça şaşırdı ve mutlu oldular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.