Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Davutoğlu Sürpriz Görüşme!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Davutoğlu

0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Davutoğlu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Davutoğlu ; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Atatürk Kültür Merkezi’nin açılışı için gerçekleştirilecek törene gelecek partisi için de davet gönderdi. Atatürk Kültür Merkezi’nin açılışında gelecek partisine davet gönderme kararı alındığı duyurulurken Atatürk Kültür Merkezi’nin 10 Şubat 2019’da temelleri atılmıştır.

Mimarisini Hayati Tabanoğlu’nun ve oğlu Mimar Murat Tabanoğlu imzasını taşıyan Atatürk Kültür Merkezi yarın itibarıyla açılıyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan bu açılış için sürpriz bir davet geldi. Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’de Dış İşleri Bakanlığı ve Başbakanlık gibi önemli görevleri yerine getirmiş sonrasında ise istifa ederek Gelecek Partisi’nin kuran Ahmet Davutoğlu’na Atatürk Kültür Merkezi açılışı için davet gönderdi. Gelecek Partisi üyeleri resmi olarak açılışa davet edilirken bu partiye kuruluş sürecinden beri ilk kez resmi bir davetiye gönderildiği bilinmektedir. Gelecek Partisi ise açılış törenine, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’ın katılacağı bilgisini belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Davutoğlu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nin açılışına eski Başbakan Ahmet Davutoğlu ve partisi davet edilme kararı aldı. Bu karar üzerine Gelecek partisi adına davet gönderildi. Gelecek Partisi’nden davete yanıt geç kalmayarak katılacaklarını belirttiler. Gelecek Partisi Genel Başkan yardımcısı Selçuk Özdağ’ın katılacağı bilgisi belirtildi. Atatürk Kültür Merkezi’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 10 Şubat 2019’da temeli atılmıştır.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Davutoğlu

Atatürk Kültür Merkezi’nin mimarları ise Hayati Tabanoğlu ve oğlu Mimar Murat Tabanoğlu’ dur. Atatürk Kültür Merkezi’nin Yarın açılışı yapılırken açılışa sürpriz isimlerin davet edildiği de bilinmektedir. Bu isimlerden birisi de eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’ dur. Gelecek Partisi kurulduktan sonra ilk defa gelecek partisine bir davetiye gönderildiği bilinmektedir. Gelecek Partisi resmi olarak Atatürk Kültür Merkezi’nin açılışına davet edildi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku