Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanlığı Adaylığına İlişkin Açıklama

Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanlığı Adaylığına İlişkin Açıklama

0

Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanlığı Adaylığına İlişkin Açıklama

Kemal Kılıçdaroğlu, “Hem seçime hem de iktidara hazırız. Kişinin kendi kimliği, kendi inancı, kendi yaşam tarzı başımızın üstüne. Ben o insanların tamamının da sorunlarına talibim.” Şeklinde konuştu.

‘Cumhurbaşkanlığı adaylığı’ için sorulan soruyu yanıtlayan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Millet İttifakı olarak bizim birden fazla adayımız olabilir” şeklinde konuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, FOX TV’de yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat’in konuğu oldu.

Kılıçdaroğlu’ndan Cumhurbaşkanlığı Adaylığına İlişkin Açıklama

Kemal Kılıçdaroğlu, “Hem seçime hem de iktidara hazırız. Kişinin kendi kimliği, kendi inancı, kendi yaşam tarzı başımızın üstüne. Ben o insanların tamamının da sorunlarına talibim. Dostlarımızla birlikte bunu yapacağız. Türkiye Cumhuriyeti, bizim insanlarımız bunları hak etmiyor. Böyle bir ortamda yaşanamaz. Bu ortamı biz bitireceğiz.” Şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu Açıklamalarına Şu Şekilde Devam Etti:

Ülkemizde sorunlar giderek ağırlaşıyor. Biz bunları çözmeye talibiz. Her yerde büyük büyük sorunlar var, bunların kesinlikle çözülmesi lazım. Devletimizin yeniden ayağa kalkması lazım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku