Damla Sönmez Yeni Projesi İle Oldukça Mutlu 

Damla Sönmez Yeni Projesi 

0 59

Damla Sönmez Yeni Projesi ; Ünlü ve yetenekli oyuncu Damla Sönmez’in en son yer aldığı dizi Çukur dizisiydi. Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinde Efsun karakteri ile adeta hayranlarını ve izleyicileri büyülemişti. Aras Bulut İynemli ile harika bir dizi çifti olan Damla Sönmez dizinin yüz otuz birinci bölümü ile birlikte final yaptı. Ünlü oyuncu, bu dizinin ardından ise yeni bir işe başladı.

Damla Sönmez Yeni Projesi

Damla Sönmez, geçen yıllarda ilk sezonu Blu TV’de yayınlanmış olan Saygı adlı dizinin oyuncu kadrosuna katılmıştı. Kısa süreli bir dinlenmenin ardından yeniden televizyon ekranlarına döndü.

Damla Sönmez Yeni İşine Hemen Alıştı

Damla Sönmez yeni işine başlaması ile birlikte oyuncu kadrosu ile ve settekilerle kısa süre içinde hemen kaynaştı. Nejat İşler, Miray Daner, Erkan Can ve Boran Kuzum’un başrollerinde oynadığı Saygı dizisinin gelecek olan ikinci sezonu ise heyecanlı bir şekilde bekleniyor. İkinci sezon için çekimlerine yeniden başlanmış olan dizinin kadrosu birbirleri ile yeniden kaynaşmaya başladı. Damla Sönmez Yeni Projesi kendisini oldukça mutlu etti.

Damla Sönmez Yeni Projesi

Hikayeye ikinci sezon katılmış olan Damla Sönmez Miray Daner ile birlikte fotoğraf paylaştı. Bu fotoğrafta da oldukça keyifli anlar yaşadıkları görülüyor. Instagram’da hikaye olarak paylaşan Damla Sönmez yeni işinden oldukça mutlu görünüyor. Ayrıca Damla Sönmez’in yeni imajı da dikkat çekiyor.

Damla Sönmez All Magazin Dergisinde

 

Damla Sönmez yeni işinin arasında bir de All Magazin’e poz verdi. Bu vermiş olduğu poz ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

All Magazin dergisinin Temmuz-Ağustos sayısında Damla Sönmez için “Yaş aldıkça üstüne koya koya ilerleyen, her tecrübenin kıymetini bilen, akışta kalmayı başaran” ifadeleri kullanıldı. Ünlü oyuncu Damla Sönmez’in yeni dizisinde nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.