Değerli Öküz, Aracını Düzgün Yere Park Et! Notunu Arabaya Yapıştırdı Herkes Şok Oldu!

0

Değerli Öküz

Değerli Öküz diyerek başladığı notu arabanın üzerinde gören araç sahibi çılgına döndü. Ama notu yazana hiç bir şey yapamadı.

Araç sürücülerinin gündelik yaşamda dikkatsiz bir tavır sergilemesi günün her anında karşımıza çıkıyor. Kimi zaman engelli park yerlerini, kimi zaman yayaların yolunu işgal eden araç sürücülerine bir yenisi eklendi. Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşanan bu durum görenleri şaşkına çevirdi.

Değerli Öküz, Aracını Düzgün Yere Park Et

Bursa’nın İnegöl ilçesine bağlı işlek bir cadde üzerine kimliği belli olmayan bir sürücü otomobilini yayaların yürüme yolu olan kaldırıma park etti ve geldiğinde ilginç bir görüntüyle karşılaştı.

Kaldırımdan geçen bir şahıs aracın yayaların yolunu işgal ettiği gerekçesiyle kağıt üzerine “değerli öküz, aracını düzgün yere park et” yazarak yayaların yolunu kapatan aracın üzerine astı. Kimliği belirsiz bir kişi tarafından araç camına asılan bu not görenleri hem şaşkına çevirdi hem de güldürdü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku