Demet Özdemir Düğününde Ablasını Yalnız Bıraktı

Demet Özdemir ile ilgili bir diğer söylenti de ablası Derya Özdemir ile aralarının açık olduğu söylentisi.

0 73

Sosyal medya hesabı üzerinden iddialı paylaşımlarda bulunan ünlü oyuncu Demet Özdemir’ in ablası Derya Özdemir’ in düğününe gitmediği iddia edildi. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla ablasına benzetilen ünlü oyuncu yeni paylaşımlar yaptı.

Dahil olduğu projeler ve Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlar ile gündem oldu. İçine bir şey giymediği  önü açık hırkası ile poz verdiği fotoğrafı paylaştı. Çeşme’ de seti bulunduğu için ablasının nikahında bulunamadığı söylenen Demet Özdemir ile ilgili bir diğer söylenti de ablası Derya Özdemir ile aralarının açık olduğu söylentisi. 

Ablamla aramda herhangi bir problem yok

Yalçın Kapı ile nikah masasına oturan Derya Özdemir düğünde çekilen mutlu kareleri sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Demet Özdemir ablasının 10 gün önce düzenlemiş olduğu yemek davetine katılmıştı. Ablası ile aralarının açık olmadığını açıklamak amacıyla sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan ünlü oyuncu ablası ve eniştesi ile çekildiği bir fotoğraf karesini paylaştı. Ablası ile arasının çok çok iyi olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, bu açıklamayı yapma gereği duyduğuna inanamadığını söyledi. Ünlü oyuncunun paylaştığı karede ablası ile benzerliği dikkat çekti.

Demet Özdemir
Demet Özdemir

Delkoltesini çiçeklerle kamufle etti

14 milyon takipçisi bulunan ünlü oyuncunun Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafları beğeni yağmuruna tutuluyor. Ünlü sanatçının fotoğrafları 1 milyon beğeni alıyor. Ayrıca ünlü oyuncunun fotoğraf paylaşımlarına Şebnem Bozoklu gibi ünlü isimlerde yorum yapıyor. Geçtiğimiz günlerde pembe minili bir takım giyen Özdemir, objektifler karşısına geçmişti. Fotoğraf karesinde elinde tuttuğu günebakanlar ile ünlü oyuncunun dekoltesini kapattığı görünüyor. Son zamanlarda ünlü sanatçı Oğuzhan Koç ile aralarının açık olduğu söylentisine de yorum yapan Özdemir ‘’Bizim bu durumdan neden haberimiz yok ‘’ diye cevap verdi. Ünlü oyuncu medyada hakkında çıkan haberleri yakından takip ederek tüm haberlere gereken cevabı jet hızıyla yanıtlıyor. Ayrıca bir diğer magazin haberlerine konu olan durumda Oğuzhan Koç ile Özdemir’ in aynı evde yaşadığına dair çıkan haberlerdi. Ünlü oyuncu bu haberlerinde asılsız olduğunu söyledi.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Hadise Ciddiye Almamıştı-Saplantılı Hayran Şoku adlı yazıya göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.