Demi Rose Giydiği Mayo İle Yürekleri Hoplattı

Amerikan kökenli güzel Demi Rose son zamanlarda yaptığı müstehcen paylaşımlarla yine dikkatleri üzerine çekti.

0 156

Amerikan kökenli güzel Demi Rose son zamanlarda yaptığı müstehcen paylaşımlarla yine dikkatleri üzerine çekti. Instagram’ da yaptığı paylaşımlar ile sosyal medya fenomenlik kariyerine model olarak devam eden Demi Rose son olarak da siyah kombinezonuyla çekimlere katıldı. Kısa süre öncesinde İtalya’ ya giden genç model paylaşımlarıyla ismini dünyaya duyurmuş durumda. İtalya’ da uzun süre kalan Rose pandemi sürecini bir nevi tatile dönüştürdü diyebiliriz.

26 yaşındaki genç modelin paylaşımlarına beğeni yağıyor. Çekim sırasında Demi Rose’ nin üzerinde bulunan parçanın fiyatı ise adeta dudak uçuklatan türden. Kombinezon’ un fiyatı 3.825 sterlin yani 44 bin TL. Dantelli ve vücut kıvrımlarını ortaya çıkaran kombinezon oldukça şık gözüküyor.

Ünlü modelin Instagram da 17 milyona yakın takipçisi bulunuyor.  Rose seyahat ettiği her yere ekip halinde gidiyor. 8 yıldır Instagram üzerinden çeşitli paylaşımlarda bulunan ünlü güzel seyahat ederken makyözü, kuaförü, fotoğrafçısı ve asistanı da beraberinde götürüyor. Vücudunu sergilemekten çekinmeyen model yapmış olduğu genç marka anlaşmalarıyla her geçen gün servetini ikiye katladı. Bir önceki seyahatini İbiza’ ye yapan ünlü güzel İbiza’ nın sahillerinde bol bol paylaşım yapmaya devam etti.

Deniz kıyısında yaptığı paylaşım tam not aldı

Ünlü model deniz kıyısında paylaşmış olduğu fotoğrafıyla hayranlarından tam not aldı. Özellikle kombinlediği parçalarda cesur seçimlerde bulunan ünlü mankenin bu özgüvenli hallerine övgü dolu yorumlar yapıldı. Ayrıca yapılan kötü yorumlara karşıda Rose bunu vücudunu sergilemek için yapmadığını, bunu yapmak için herhangi bir sebebi olmadığını belirtti.

Demi Rose Kimdir

İlk olarak sosyal medya fenomenliği yapan ünlü manken sonrasında yaptığı paylaşımlar sonucu teklif alarak mankenliğe soyunmuştur. Her ne kadar manken olmak için boy kriterlerinin altında bir boya sahip olsa da podyum defilelerinde ve çekimlerde işini layığıyla yapmaktadır. Mankenin boyu 1.57 iken güncel kilosu ise 55kg olarak biliniyor. İngiltere asıllı olan ünlü manken New Oscott Primary School, Walsall College ve John Willmott School’ da eğitim görmüştür. Rose için almış olduğu sponsorluk ve marka anlaşmaları kapsamında dünyanın en çok kazanç sağlayan insanlarından bir tanesi diyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.