Denizbank’tan Emekli Olan Vatandaşlara Sürpriz Ödeme! 1000 TL Nakit Ödeme Yapılacak! 31.12.2021 Son Tarih

0

Güçlü bankalar arasında yer alan Denizbank emekliler için sürpriz bir ödeme yapacağını duyurdu. Yapılacak olan bu ödemelerin emekliler için 1.000 TL nakit olarak hesaplarına yatırılacağı belirtildi. Yaşanan son dakika gelişmesi ile birlikte Denizbank emeklilere 1000 Türk Lirası nakit para ödeyecek. Denizbank tarafından yapılan açıklama ile birlikte 1000 TL nakit ödeme yapılacak. Emekli olan vatandaşlar için yeni başlatılan bu nakit kampanyası için belirlenen bir takım koşullar yer alıyor. Yazımız içeriğinde detay bilgileri öğrenebilirsiniz.

Denizbank Emeklileri Sevindirecek

 

Denizbank’tan emeklilerin yüzünü güldürecek bir kampanya geliyor. Banka resmi web sitesi üzerinden düzenlenen bu kampanyanın detay içeriklerine emeklerinizin karşılığını ödeyebilmek için sizleri Deniz’e bekliyoruz sloganı ile açıkladı. Emekli maaşını düzenli olarak her ay Denizbank’tan alacak olan vatandaşlara 1.000 TL’ye kadar nakit hediye edilecek. Aynı zamanda Emekli maaşını Denizbank’tan üç yıl süre zarfında alma sözü veren emekli vatandaşlar ise 1.000 Türk Lirasına kadar nakit promosyon hakkı elde ediyor. Kampanya için ise 31 Aralık 2021 tarihine kadar başvurular yapılacak.

 

Promosyon Ödemeleri İçin Başvuru Koşulları

 

Denizbank tarafından tanımlanacak olan ödemeler için başvurular 31 Aralık tarihinde sona erecek. Yapılacak olan promosyon ödemelerinde ise emeklilerin maaş bedelleri baz alınacak. Yapılan bu ödemeler için Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan mobil bankacılık sistemi üzerinden başvurular kabul edilecek. Fakat mobil bankacılık uygulamasını tercih etmeyen vatandaşlar ise bankanın müşteri hizmetleri üzerinden talepte bulunabilecekler. Başvuruların olumlu olması durumunda ise promosyon ücretleri nakit olarak banka hesaplarına tanımlanacak. Ancak düzenlenen bu kampanya için son başvuru tarihi 31.12.2021 olarak belirlendi. Bu tarihe kadar promosyon ödemeleri için yapılan başvurular kabul edilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku