Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu’nun eski halini gören kişiler şaşkına döndü

Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu’nun eski halini gören kişiler şaşkına döndü

0

Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu’nun eski halini gören kişiler şaşkına döndü

Kendisi gibi oyunculuk yapan Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu’nun estetik olmadan önceki halini gören kişiler şaşkına döndü. Pozları ile beraber sosyal medyada büyük yankı uyandıran Deren Talu’nun ortaya çıkan eski fotoğraflarından sonra birçok estetik olduğu da ortaya çıktı. Burnundan başlamak üzere vücudunda ve yüzünde pek çok estetik olduğu ortaya çıktı. Önceki yıllarda paylaşmış olduğu fotoğraflarında şu anda tekrardan gündeme gelmesi ile beraber takipçileri tarafından ise Deren meğer estetik harikasıymış şeklinde yorumlar geldi.

Oyuncu ve şarkıcı olan Defne Samyeli’nin kızları Deren Talu ve Derin Talu çok fazka bir şekilde kişisel sosyal medya hesaplarından paylaşmış oldukları fotoğraflar ve videolar ile beraber gündemde ilk sırada olmaya devam etmekte. Annelerinin yolundan giden ve oyunculuk yapmaya başlayan Deren Talu’nun seneler önceki çekilmiş olan bir fotoğrafı sosyal medyaya sızdı ve bu fotoğraf gündemi oldu.

Deren Talu da estetik harikasıymış

24 yaşında olan Oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli’nin büyük kızı Deren Talu’nun çok eski zamanlarda çekilmiş olduğu bir fotoğrafını tekrardan sosyal medyaya sızması ile beraber İlk başlarda fark edilen şey ise, burnu ilk sırada yer almak üzere yüzünde pek çok estetik yaptırdığı da ortaya çıktı. Deren Talu’nun önceki yıllarda çekilmiş olan fotoğrafını tekrardan gündeme gelmesi ile beraber yorum yapan takipçileri verende estetik harikasıymış şeklinde tepkiler gösterdi.

Deren Talu kimdir?

Defne Samyeli’nin kızı olan Deren Talu, 1996 senesinde Kasım ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya geldi. Üniversite eğitimini ise Los Angeles’ta tamamladı. Şarkıcı ve oyuncu olan annesi Defne Samyeli’nin izinden devam eden eden Deren Talu, salı günleri ATV ekranlarında seyirci karşısına çıkan Akıncı dizisinde oyunculuk yaptı. Bunun yanı sıra ise birkaç projede rol sahibi olmuştu. Asıl istediği şey ise mankenlik yapmak olan Deren Talu’nun bu konudaki adımları da hala devam etmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku