Dijital Dizi Olan “ Model” Dizisine Model Gözde Nur Altıntaş Trasfer Oldu

0

Yapımcılığını Serdal Kara’ nın üstlendiği dijital bir platformda çekilecek olan ve büyük bir titizlikle gerçekleştirdiği “ MODEL” dizisi için kadrosuna Gözde Nur Altuntaş’ ın transfer etti..

Model dizisinin kadrosun da Mehmet Çepiç, Asuman Dabak, Ali Erkazan, Füsun Demirel, Erol Yavan rol alacağı dizinin çekimleri bir süre öncesinde Beykoz’da başladı….

Yeni Transfer

23 yaşında olan güzel model mesleğinin konu edildiği dizide yer almasıyla ilgili “ Uzun zamandır eğitimini aldığım ve podyumlarda mesleğimi icra ettiğim ‘Model’ dizisinin kadrosunda olmak kendi hayatımı oynamak çok mutluluk verici. Çok heyecanlıyım bu yüzden..” şeklinde düşüncelerini ifade etti.

“ Kara Film” etiketi ile yakın zamanlarda izleyicisinin buluşmak için gün saydığı ‘ Model’ dizisinin çekimleri ise tüm hızıyla devam etmektedir. Model dizisinin oyuncu kadrosunda dönemin eski ünlü top modelleri ve mankenlerini şimdiler in ünlü tiyatrocuları ve sinema oyuncuları oluşturmaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku