Vakıfbank’tan Hesabı Olana 3000 TL ile 15.000 TL Arasında Direkt Nakit! Tek Şart Sadece Başvuru

Direkt Nakit

0 66

Direkt nakit! Ülkemizdeki en büyük bankalardan bir tanesi de Vakıfbank’tır. Vakıfbank kamu bankalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Banka içerisinde hesabı bulunmakta olan vatandaşlara direkt olarak nakit imkanı bulunmaktadır.  Her müşteriye özel olarak farklı farklı tanımlanmakta olan ek hesap ile birlikte banka anında nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

 

Vakıfbank tarafından tanınan ek hesap bilgileri ile birlikte hesabınızda para olmasa bile direkt olarak nakit ihtiyacını karşılamak mümkün. Vakıfbank tarafından hesap bilgilerine sahip olan vatandaşlar sadece başvuru yapmak koşuluyla ek hesap tanımlatabilirler.

 

Direk Başvuru

Ek hesaptan tanımlatmak isteyen vatandaşlar hafta içi mesai saatleri içerisinde şubelere başvuru bile yapabilirler.  Bunun dışında aynı zamanda hafta sonu ve mesai saatleri dışında direk internet üzerinden de başvuru yapılması mümkündür. İnternette başvuru Bunun yanı sıra aynı zamanda sms ile ve ATM ile de direkt olarak ek hesap talep edebilirsiniz. Her müşterinin konumu farklı olmasından dolayı müşterilerin başkaları ile birlikte tanımlanacak olan ek hesap limitleri de farklı olacaktır. Direkt nakit almak artık Vakıfbank ile çok kolay.

 

Kimler başvuru yapabilir

 

Vakıfbank ek hesap başvurusu yapabilmeniz için Vakıfbank’ta bir hesabınızın bulunması gerekmektedir. Başvurun yapılmasının akabinde birtakım değerlendirme banka tarafından yapılır.  Müşterinin aylık maaş durumu, sigortalılık durumu, kredi puanı değerlendirmeleri yapıldıktan sonra müşterinin ek hesap bilgileri tanımlanır. Her başvurunun akabinde ek hesap limiti tanımlanması gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır. Aynı zamanda her müşteriye eşit miktarda ek hesap tanımlaması yapılmaz.  Banka birtakım değerlendirmeler neticesinde bankanın kendi politikaları dahilinde limit tanımlaması işlemi gerçekleşir.

Direkt Nakit

Direkt nakit

Direkt nakit almanın yolu Vakıfbank; Başvurunun gerçekleşmesinden kısa bir süre içerisinde banka tarafından belirtilmiş olan cep telefonuna kısa mesaj gönderilmektedir. Kısa mesaj ile birlikte ek hesap bilgilerinin tanımlanıp tanımlanmadı ve limit ile ilgili bilgiler bulunmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.