Diriliş Artuk Beyi Ayberk Pekcan Hayranlarına Üzücü Haber! Sevenleri Yasta!

0

Diriliş Artuk Beyi Ayberk Pekcan ; Diriliş dizisi ile daha çok ön plana çıkarak hepimizin ilgi odağı olan oyuncu Ayberk Pekcan rahatsızlığı sebebiyle hastaneye gitti.

Sırt ağrısı şikayeti sebebiyle gittiği hastanede yapılan testler neticesinde ünlü oyuncu kanser olduğunu öğrendi.

Diriliş Artuk Beyi Ayberk Pekcan

Diriliş Artuk Beyi Ayberk Pekcan

51 yaşında olduğu bilinen oyuncu tespit edilmiş olan tümörün karaciğer ve aynı zamanda böbrek üstü bezlerine geçmiş olduğunu belirterek kemoterapiye başlamış olduğunu belirtti.

Uzun zamandan bu yana pek faza projelerde görülmeyen ve hayranları tarafından merak edilen Diriliş Artuk Beyi Ayberk Pekcan tarafından yapılan paylaşımla birlikte hayranları yıkıldı. Sosyal medya üzerinden kendisine büyük destek geldi. Kendisinin sosyal medya hesabından ise yapmış olduğu açıklama şu şekilde;

Diriliş Artuk Beyi Ayberk Pekcan

“Sevgili dostlar, 10 gün kadar önce yaşamış olduğum sırt ağrısı sebebiyle gittiğim doktorla başlamış bulunan süreç bugün beni noktaya getirdi. Ben tahliller neticesinde anladım ki Akciğer Kanseri olmuşum. Tümör, karaciğer ve aynı zamanda böbrek üstü bezlerine de aynı zamanda sıçramış. Maalesef yaşamış olduğum bu hastalık başlangıç seviyesinde hiç belirti göstermedi. Kemoterapinin ilk gününün yaşıyorum. En büyük desteğim her zaman ki gibi ailem yanı başımda. Yakındaki arkadaşlarım da aynı şekilde. Ben sağlığıma kavuşmak maksadıyla elimden gelen her şeyi yapacağım. Sağlık dilekleriniz ve aynı zamanda dualarınızı benden esirgemeyin. Kalın sağlıcakla…”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku