Dolar 17 Lira Olacak Diyen Selçuk Geçer Herkesi Şok Edecek Yeni Tahminini Açıkladı

Dolar 17 Lira Olacak Diyen Selçuk Geçer Herkesi Şok Edecek Yeni Tahminini Açıkladı

0

Dolar 17 Lira Olacak Diyen Selçuk Geçer Herkesi Şok Edecek Yeni Tahminini Açıkladı

Yaptığı dolar tahminleriyle herkes tarafından merakla takip edilen Selçuk Geçer son zamanlarda herkesi şok edecek yeni bir tahmin yürüttü. Çoğu zaman tahminleriyle yoğun tepki toplarken, bazen de isabetli tahminler yapıyor ve insanların dikkatini çekmeyi başarıyordu.

Selçuk Geçer’in dolar hakkında yaptığı son açıklamalar haberimizin devamında…

Türk halkı dolar kurunu yakından takip ediyor, nitekim türk halkının banka hesaplarında toplam 250 milyar dolar para bulunuyor. Dolar kurundan etkilenen enflasyon oranları da halkın dolar kurunu yakından takip etmesinde önemli bir etken.

Dolar Kuru takibi yaparak açıklamalarda bulunan Selçuk Geçer, YouTube üzerinden yayınladığı videolarla ilginç tahminlerde bulunuyor. Yaptığı açıklamalardan birinde dolar kurunun 17 Türk Lirası olacağını söylemişti. Şimdilerde ise fikri biraz değişmiştir benziyor. Son açıklamasında dolar kurunun epey bir düşerek 1 Türk Lirası olacağını söyledi.

Yaptığı tahminlerle gündemde kalmayı başaran Selçuk Geçer bazen yoğun tepki alırken bazen de izleyiciler tarafından yoğun beğeni topluyor. Son yaptığı tahminle yine gündeme oturmayı başaran Selçuk Geçer, TÜİK’in son işsizlik rakamları hakkında da açıklamalarda bulundu. “Son rapora göre 602 bin istihdam alanı yaratılmış ama 823 bin işsiz azalmış bu nasıl oluyor ? TÜİK gerçeklerden koptu” şeklinde açıklamalarda bulunan Selçuk Geçer şöyle devam etti, bu TÜİK yarın enflasyon oranını yüzde 10 açıklarsa kimse şaşırmasın.

Selçuk Geçer’in yaptığı bir diğer açıklama şu şekilde;

“Merkez Bankası faiz indirirse enflasyon suni olarak yüzde 10’a iner, Dolar 10 lira olur. Sonra da bir tane sıfır atarsanız Dolar 1 Türk Lirası olur” Diyerek Selçuk Geçer’in dolar yorumu hakkında ironi yaptığı görülmekte.

Selçuk Geçer Ne İş Yapıyor ?

Ekonomi habercisi, yorumcu ve analist olan Selçuk Geçer birçok kanalda moderatörlük ve sunuculuk görev yaptığı kanallar ve radyolar şu şekildedir; İstanbul FM, Kanal 9, Expo Channel, Kanal E, Kanal 24, KRT tv, Bloomberg HT, Business Channel ve CNBC-e gibi kanallarda siyasetçilerin, ekonomistlerin, iş adamlarının, CEO ve yöneticilerin katıldığı programlarda moderatörlük ve sunuculuk yapmıştır. Ocak 2007 ve Temmuz 2012 yılları arasında Kanal 24’ün Ekonomi Müdürlüğünü yapmıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku