Dünyaca Ünlü Oyuncu Angelina Jolie Verdiği Poz Şok Etti

Dünyaca ünlü oyuncu olan Angelina Jolie,

0

Dünyaca ünlü oyuncu olan Angelina Jolie, bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında yüzlerce arıyla beraber objektif karşısına geçti.

45 yaşında olan ünlü oyuncu ve altı çocuk annesi olan Angelina Jolie, üzerine konulmuş olan arılara hiç tepki göstermeden tam 18 dakika boyunca kamera karşısında poz verdi. Jolie’ nin, Dan Winters’a poz verilmiş şekilde çekimi bir stüdyo ortamında gerçekleştirildi.

Karanlık bir ortamda yapılmış olan çekim ile Angelina Jolie dışında bütün set ekibi de arıların sokmasına karşı koruyucu bir kıyafet gitmişlerdir.

Arıcılık Projesi

Angelina Jolie

Angelina Jolie’ nin katılmış olduğu bu çalışma ile Fransa’ nin Provence bölgesinde başlatılmış olacak olan bir çalışma ile tanıtımı için gerçekleştirilecektir. Bu çalışma ile bölgede 5 yıl içerisinde 50 kadının arıcı olarak yetiştirilmesi konusunda hedeflenmiştir. 2 bin 500 arı kovanı oluşturup 125 milyon arı yetiştirmek amacı ile projenin hedefleri arasında yer alınmaktadır.

Angelina Jolie Çalışmaların Her Adımını Takip Edecek

Jolie de bu çalışmanın her atılan adımın dan yakın bir şekilde takip edecektir. Ünlü yıldız dünyanın farklı ülkelerden de bu programa katılacağını ve kadınlarla tanışmaktan memnuniyet duyduğunu ve onlarla tanışmak için dört gözle beklediğini duyurdu.

Kadınlar Arıcı Olarak Eğitilecek

Jolie, Haziran ayından sonra başlayacak olan eğitim çalışmasının kadınlar için bağımsızlıklarını ve geçim kaynaklarını güçlendirmesini umduğunu da sözlerini söyledi.

Program Bir Ay Sürecek

Jolie’ nın tanıtımını yapmak amacı ile katılacak olduğu ülkeler arasında İtalya, Rusya, Ruanda, Etiyopya, Kamboçya, Slovenya ve Çin de bulunmaktadır.

Program kapsamında bir ay süreceği ve Jolie’ nin katılmış olduğu bu ilk sosyal sorumluluk projesi değil. Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği elçisi olan Angelina Jolie, sık sık mülteci kamplarına yapmış olduğu ziyaretlerle de bilinmektedir.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku