Ebru Şancı’ ya Dadı Dayanmıyor-200 Dadı…

2015 yılında ünlü futbolcu Alpaslan Öztürk ile dünya evine giren ünlü manken Ebru Şancı geçtiğimiz ayda 3. Çocukları olan Kürşad Fırat’ ı kucağına aldı.

0 38

2015 yılında ünlü futbolcu Alpaslan Öztürk ile dünya evine giren ünlü manken Ebru Şancı geçtiğimiz ayda 3. Çocukları olan Kürşad Fırat’ ı kucağına aldı. Üçüncü kez anne- baba olan çiftin ilk çocukları ikiz kız çocukları olan Mila ve Ceylin idi. Ünlü mankenin katılmış olduğu programda çocuklar adına yöneltilen soruların cevapları izleyicilerde şok etkisi yarattı. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Şancı İnstagram hesabı üzerinden çocuklarıyla yaptığı paylaşımlar beğeni topluyor. Renkli bir sayfası bulunan ünlü mankenin sayfası adeta mutlu aile pozlarıyla donatılmış durumda. 2. Sayfaya konuk olan ünlü manken söyledikleri ile izleyicileri şaşkına uğrattı.

Fahriye Evcen 15 dadı değiştirdi

Son zamanlarda magazin gündeminde çocuğuna aradığı dadı nedeniyle haber olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çiftini hatırlarsınız. 2.5 yaşındaki oğulları için dadı arayışında olan Evcen oğulları için ikinci dadıyı da tutma kararı aldılar. Uzun bir zamandır ekranlardan uzak olan Evcen kariyerine devam etme kararı aldı. Eşi Burak Özçivit’ inde desteği ile projelere dönmekte olan ünlü oyuncu iş yaşantısında yoğun bir döneme gireceklerini belirtti. Ünlü oyuncunun ikinci bir dadı için belirttikleri rakam ise çok konuşuldu.1 bin dolar maaş vermeyi düşündüklerini açıkladılar. Bu süreçte Fahriye Evcen’ in 15 dadı değiştirdiği biliniyor.

Ebru Şancı
Ebru Şancı

Ebru Şancı ”şimdiye kadar 200 dadı değiştirdim”

Ebru Şancı ise Fahriye Evcen ile ilgili çıkan bu haberler neticesinde kendi yaşadıkları üzerinden yorumlama yaptı. Kendisinin tam bir dadı kaçırıcı olduğunu söyleyen ünlü manken şimdiye kadar 200 tane dadı değiştirdiğini söyledi. Bu sayının kızlarının doğumundan bu yana olduğunu belirtti.

Ünlü mankenin konu ile ilgili sosyal medyada paylaştığı post ise gündem oldu. Daha öncesinde de eşi üzerinden yaptığı paylaşımlar yorum yağmuruna tutulmuştu. Hatırlarsanız hastane odasında çekilen bir fotoğraf karesini paylaşan Şancı sözde kendisine yardıma diye gelen eşinin dinlenme durumunu sosyal medyadan paylaşarak ona tepkide bulundu. Ünlü mankenin paylaşımı üzerinden de tatlı tatlı yorumlamalar yapan çiftin paylaşımına yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Miray Daner Günden Güne Zayıflıyor adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.