Ebru Yaşar Ödüllerine Özel Ev Yaptırdı

Gecenin ödül alan ünlü sanatçısı Ebru Yaşar tören öncesinde kendisine sorulan soruları yanıtladı.

0 14

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Golden Palm Awards Ödül Töreni’ nin bu sene 7. Düzenlendi. Son zamanlarda yaşanan salgın mücadelesi ile sel felaketleri derken dünyanın içerisinde bulunduğu tüm küresel sorunlara farkındalık oluşturulan gecede sunucu Özge Ulusoy idi. Ünlü model giymiş olduğu elbisesi ile adeta göz kamaştırıyordu.

Ebru Yaşar
Ebru Yaşar

Ebru Yaşar ‘’Hatıra Evi’’ olarak kalsın

Gecenin ödül alan ünlü sanatçısı Ebru Yaşar tören öncesinde kendisine sorulan soruları yanıtladı. Yılın Kadın Fantezi Müzik Sanatçısı olarak seçilen ünlü oyuncu duygularını mütevazi bir şekilde dile getirdi. Ünlü şarkıcı bu ödülleri hak ettiğini Yılın Albümü dalında aldığı ödüle albümünün yakıştığını ve çok güzel bir albüm yaptığını dile getirdi.

Evde ödüllerini koyacak yer kalmadığını söyleyen ünlü şarkıcı o kadar çok plaket ve ödül var ki sırf yerim kalmadığı için ödüllerime özel ev yaptırdım dedi. Kendine ev ile ilgili düzenlemeler yapan ünlü sanatçı özel bir vitrin hazırlattığını ve burada ödüller, plaketler ve sahne kıyafetlerinin yer alacağını söyledi. Kendisi için özel olan şeylerin sandıkta değil de göz önünde olmasını isteyen ünlü şarkıcı her anısını saklamak istediğini dile getirdi. Onun için hatıra evi olarak adlandırdığı yeni evi bu şekilde kullanacağını söyledi.

Ödül gecesinde sürpriz konuk

Gecenin konusu olan küresel ısınma ile ilgili konuşmada yer alan ünlü isimlerden bir tanesi de Yılmaz Morgül oldu. Özel tasarımlarıyla doğaya verilen zarara dikkat çeken defileye adeta renk kattı. Defileyi gerçekleştiren İranlı ünlü modacı Azadeh Pourakbar’ ın özel tasarımları geceye damgasını vurdu. Gecede bir diğer güzel anların yaşandığı kısımda Binnur Kaya’ nın sahneye çıktığı andı.

Yılın Kadın Dizi Oyuncusu ödülünü alan oyuncuya ödülünü Erkan Petekkaya takdim etti. Ünlü oyuncu Binnur Kaya’ nın önünde diz çökerek ödülünü takdim verirken Kaya’ da aynı şekilde diz çöküp ödülünü alarak Petekkaya’ ya sarıldı. Sahnede yankı uyandıran bir diğer ödül alma anı da Nurseli İdiz ve Nergis Kumbasar’ ın sahneye davet edildiği an oldu. ‘’Etekler ve Pantolonlar’’ adlı tiyatro oyunu ile Yılın Tiyatro Oyunu ödülünü almaya hak kazandı.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Acun Ilıcalı Exxen ile İlgili Paylaşıma Sert Tepki adlı yazıya da göz atmanızı öneririz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.