Ece Erken Boşanıyor Mu? Aşk İkilemi Kısa Sürdü

Geçtiğimiz günlerde Şafak Mahmut Yazıcıoğlu ile nikah masasına oturan ünlü sunucu Ece Erken son zamanlarda ayrılık haberleri ile magazin gündemini meşgul etmekte.

0 249

Geçtiğimiz günlerde Şafak Mahmut Yazıcıoğlu ile nikah masasına oturan ünlü sunucu Ece Erken son zamanlarda ayrılık haberleri ile magazin gündemini meşgul etmekte. Haklarında çıkan haberlere ilişkin hiçbir açıklamada bulunmayan çift ile ilgili şuanda bir durum söz konusu değil. İlişkilerinde sürekli problemler yaşanan çift bir küs bir barışık. Ünlü sunucu manken Ece Erken oğlu Eymen ile tatile çıkarken Mahmut Yazıcıoğlu ise İnstagram hesabını kapatarak sessizliğini korudu.

Ece Erken oğlu ile tatile çıktı

Şafak Mahmut Yazıcıoğlu geçtiğimiz dönem aşk dedikodularının adının karıştığı Ece Erken ile birlikte olarak evliliğini sonlandırmıştı. 2 çocuk babası Mahmut Yazıcıoğlu ile Bodrum da evlenen ünlü sunucu tatilini de yine Bodrum da yaptı. Tüm yazı Bodrum da geçirdikleri biliniyor. Ece Erken cephesinde olan gelişmede ünlü sunucu eşiyle olan fotoğrafları kaldırmıştı. İkili İnstagram hesabı üzerinden ayrılık iddialarını güçlendiren davranışlarda bulunmuştu. Ayrıca sosyal medya hesabındaki profil kısmından da sunucunun Myazcıoğlu soyadını sildiği biliniyor. Bu gelişmeler sonrası çiftin boşanma haberlerindeki sorular akıllara takıldı. Acaba ünlü çift boşanacak mı?

Ece Erken
Ece Erken

Üçüncü kez nikah masasına oturan ünlü manken Ece Erken’ in Serkan Uçar ile yaşadığı birlikten bir çocuğu bulunuyor. 6 yaşında Eymen isimli çocuğu bulunan manken tüm olaylar karşısında çocuğunu alarak tatile çıktı.

Evliliğe sıcak bakmıyordu

Nikah öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Erken evlenmek istiyor musunuz? Sorusuna karşılık evet de diyemem hayır da diyemem diye cevap verdi. Evlilik konusunda kafası epey karışık olan Ece Erken iki kez evlenip boşanmasının büyük bir sorumluluk olduğunu dile getirdi. Evliyken kolay kolay gidebilmenin mümkün olmadığını lakin sevgili iken bunu yapabilir olduğunu savundu. Sanki kelepçe takmak gibi tabirinde bulunan sunucu evlilik konusunda tedirgin olduğunu dile getirmişti. Sonrasında Mahmut Yazıcıoğlu’ nun karısıyla karşı karşıya gelen ünlü manken davaya dayalı bir süreç geçirmişti. Hakkında da tedbir kararı alınmıştı. Son olarak canlı yayında aşkını ilan eden Erken ilişkisini kabul ederek Mahmut Yazıcıoğlunun boşanması sonrası çift birlikte olmuş ve evlilik kararı almıştır.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Şeyma Subaşı’ dan Şok Açıklamalar… Miami’ ye Taşınıyor adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.