Ece Erken İle Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kavgada yaralandı

Ece Erken ile Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kavgada yaralandı

0

Ece Erken ile Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu Kavgada yaralandı

Bir gece kulübünde tartışmaya girerek, yaralandılar. Bilindiği üzere ünlü çift, geçen ay içerisinde evlenmişlerdi bir gece kulübünde eğlenmekte olan çiftin tam olarak sebebi belli olmayan bir nedenden dolayı farklı bir gurupla tartışmaya girdikleri, bunun üzerine yararlandıkları belirlendi. Konuyla ilgili ünlü çift daha sonra açıklama yaptı.

Bilindiği üzere uzun zamandan beri ünlü çiftin arasındaki ilişki magazin dünyasını etkiliyordu. Sürekli olarak kendi aralarındaki tartışmalardan dolayı magazin dünyasının konuyla ilgili birçok haber yapıyordu.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun’nun evli olması ve iki çocuk babası olmasından dolayı birçok kez çift tartışma yaşamıştı. Sonunda bu konuyla ilgili orta yolu bulan çift, geçen ay nikah masasına oturdu.

Yıldız Tilbe’nin mekanında kavga

Dün akşam gece geç saatlerde Yıldızlı beyi dinlemek üzere, mekanına giden Gül çifti eğlenmekte iken, karşılık masada oturan bir grup ile sözlü tartışma yaşandı. Daha sonradan olay birazdaha büyüyerek bunu tartışmaya dönüştü. Olayla ilgili çiftin yaralandığı belirtildi. Konuyla ilgili Ece Erken bir basın açıklaması yaptı. Konunun takipçisi olacaklarını ve şahıslardan şikayetçi olacaklarını belirttiler. Böylelikle çiftin sürekli tartışmalı olan ilişkileriyle birlikte mekandaki tartışmada sözkonusu oldu.

Yıldız Tilbe’nin sahne aldığı mekandan fotoğraf:

Çiftin ağır yaralanmadıkları hafif yaralandıkları belirtildi. Konuyla ilgili Yıldız Tilbe’nin herhangi bir açıklaması, şuana kadar bulunmuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku