Ece Seçkin Evlendi- Giydiği Gelinlik Olay Oldu

Sürpriz düğünlerin ard arda geldiği magazin gündemine bir ünlü daha katıldı. 4 yıldır birlikte olan çift Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez çifti evlendi.

0

Sürpriz düğünlerin ard arda geldiği magazin gündemine bir ünlü daha katıldı. 4 yıldır birlikte olan çift Ece Seçkin ve Çağrı Terlemez çifti evlendi. Sosyal medya üzerinden düğün törenine ait paylaşılan videolar takipçiler tarafından beğeni yağmuruna tutuldu. Düğün töreninde 2 farklı gelinlik giyen ünlü sanatçı sade bir gelinlik modeli tercih etmişti. Törenden önce paylaşımlar yapan ünlü sanatçı paylaşımlarıyla dikkatleri toplamayı başardı. Ayrıca sanatçı giymiş olduğu gelinlikleri daha sonra hayranlarından birilerine hediye edeceğini de söyledi.

Ece Seçkin
Ece Seçkin

Nikah davetiyesini sosyal medyadan paylaşmıştı

Ünlü sanatçı Ece Seçkin’ in tören sonrası çekilen fotoğrafları sosyal mecralarda paylaşıldı. Çiftin renkli karelerinin paylaşıldığı ve evet dediği anlara ise beğeni ve yorum yağdı.Tören öncesi davetiyesini paylaşan Seçkin’ in seçimlerinde sadelikten yana olduğunu söyleyebiliriz. Çağrı Terlemez ile 2018 yılında nişanlanmışlardı. Çift uzun bir zamandır birlikte idi. Yaptığı paylaşımlar ile mutluluğunu paylaşan ünlü sanatçı konuşmasını daha fazla devam ettiremeyeceğini yoksa gözyaşlarını tutamayacağını söyledi. Her şeyin yolunda ve planladığı gibi gitmesine sevinen ünlü sanatçı ayrıca kendisini arayarak tebrik mesajlarını eksik etmeyen tüm çevresine teşekkürlerine iletti.

Ece Seçkin Kimdir

1991 doğumlu olan ünlü sanatçı pop müzik alanında çalışmalar yapmıştır. 2012 yılından bu yana aktif bir müzik yaşantısı olan ünlü sanatçının ödül ve adaylıkları da bulunmakta. 9 alanda ödülü bulunduğunu söyleyebiliriz. Geçtiğimiz senelerde Ozan Doğulu, Kolpa, Pozz Kalliope ve Sinan Akçıl gibi başarılı isimlerle düetleri de ekranlarda yerini almıştır. Bunun dışında albüm olarak ünlü sanatçının 8 tane kendine ait albümü bulunmakta. Hatırlayacağımız üzere Dibine Dibine, Zamanım Yok, Şok Oldum, Bu Ne Yaa isimli albümler epey dinlenmişti.

Ünlü şarkıcı 2017 yılında Yılın En İyi Kadın Pop Şarkıcısı olmuştur. Küçük yaşlarından itibaren müziğe ilgisi olan ünlü sanatçı 3 yaşında piyona ve solfej eğitmeni olan annesinden ders alıyordu. 1998 yılında (7) girmiş olduğu konservatuvar sınavını birincilikle kazanmıştır. Piyona bölümünü birincilikle kazanan ünlü sanatçı daha sonrasında 8 yıllık bir dans & bale eğitimi almıştır. Ünlü sanatçının dönüm noktası 2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışması olmuştur.

Bu yazımızı beğendiyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Vildan Atasever-Evliliğin Gerçek Nedeni Ortaya Çıktı  adlı yazıya da göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku