EDHO Kasırgası Kırmızı Odada Esecek Yeni Sezon Bombası

Kırmızı Oda 2. Sezonunda ‘’Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’’ da rol alan ve çok konuşulan bir isim olan ünlü oyuncu Ali İpin’ i konuk etmekte

0 52

Yayınlandığı ilk zamandan bu yana yer verdiği tüm hikayeleri ile seyircileri ekranlara kilitleyen Kırmızı Oda yeni sezon konukları ile çok konuşulacağa benziyor. Cuma akşamlarının en çok izlenen dizisi olan Kırmızı Oda 2. Sezonunda ‘’Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’’ da rol alan ve çok konuşulan bir isim olan ünlü oyuncu Ali İpin’ i konuk etmekte.

Usta oyuncu Ali İpin bildiğimiz üzere Güzel Köylü, Hatırla Gönül, Yaprak Dökümü, Çocuklar Duymasın, Asmalı Konak gibi daha birçok dizi & film projelerinde yer almıştır. Aynı zamanda 65 yaşında olan usta oyuncunun rol aldığı oldukça fazla tiyatro oyunu da bulunmakta. ‘Bir Kuşluk Vakti’ ve ‘Harputta Bir Amerikalı’ da yönetmiş olduğu tiyatro oyunları arasında yer alıyor.

Bildiğimiz üzere geçtiğimiz sezon Yiğit Özşener ve Erkan Petekkaya’ nın rol aldığı bölümlerde etkileyici sahneler yer almış ve dizi sezon finaline girmişti. Bu sürecin ardından yeni sezon açılışını da harekete geçirecek bir hamle ile yapan Kırmızı Oda dizisi Ali İpin’  in yanı sıra farklı isimleri de kadroya dahil ediyor.

2.Sezonda kadroya katılan isimler

Kadroda yer alan flaş isimler ardı ardına sıralamakta. Durum böyle olunca izleyiciler internet üzerinden Kırmızı Oda yeni sezon, Kırmızı Oda’da bu sezon kimler var, Kırmızı Oda ne zaman başlayacak gibi araştırmalar yapmaktalar. Biraz daha oyuncu kadrosundan bahsedecek olursak kadroya İlayda Alişan, Başak Daşman, Güneş Hayat, Ayça Bingöl gibi isimlerde katıldı. Yeni sezonda değişikliğe giden dizi formatı ile ilgili de gelişmeler olacağı belirtildi. Buna göre yeni sezonda işlenen hikayeler biraz daha uzun anlatılacak diye düşünülüyor.

Kadroda yer alacak olan önemli isimlerden bir tanesi de Nihal Yalçın olmakta. Ekranların tanınan yüzü Nihal Yalçın’ dan bahsedecek olursak; Avrupa Yakası’ nın Açılay’ı. Aynı zamanda Cümbür Cemaat, Kış Masalı, Kurtlar Vadisi, Güldünya, Yalan Dünya Yol Ayrımı gibi dizi & film projelerinde de ünlü oyuncuyu izlemiştik.

Kırmızı Oda ne zaman başlayacak

2.Sezon yayın tarihi olarak yapılan açıklamada Eylül ayının ikinci haftası dizinin yayınlanacağı biliniyor. Tv8 ‘de yayınlanan başrolünde Binnur Kaya’ nın bulunduğu dizinin yayın saati ile ilgili herhangi bir değişiklik açıklaması şuanda yapılmadı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.