Elçin Sangu, Yeni Dizisinden İlk Karesini Sevenleriyle Paylaştı! Ortalık Karıştı

0

Kendisini en son Kiralık Aşk dizisinin Defne’si olarak gördüğümüz, ekranların sevilen ve çok beğenilen yüzü Elçin Sangu, yeni dizisine hazırlanıyor. Sangu, FOX TV’nin yeni yapımı olan ‘’Yalancılar ve Mumlar’’ isimli dizide yer alacak olup, çalışmalara başlandığı da biliniyor.

13 Ağustos 1985 İzmir doğumlu Elçin Sangu, Mersin Üniversitesi Opera Bölümü mezunudur. Kendisi hem oyuncu hem de mankendir. Reklamların genel olarak aranan yüzüdür. Dizi oyunculuğu hayatına başlamadan önce kendisinin sahne sanatları ile ilgilendiği bilgisini de vermiş olalım.

Hazırlıklar Başladı!

Yalancılar ve Mumlar’ın çekimleri başladı, oyuncular sete çıktı. Bunun haberini ise güzel oyuncu Elçin Sangu verdi. Sangu, sosyal medya hesabında paylamış olduğu fotoğrafın altına: ‘’Karavan fotosu âdettendir.’’ notunu düşerek çekimlere başlandığı haberini de kitlesi ile paylaşmış oldu. Paylaşımından sonra diziye ve Sangu’nun hayat vereceği karaktere de heyecan gün geçtikçe büyüyor!

Elçin Sangu İmajını Değiştirdi!

Yeni dizisi Yalancı ve Mumlar dizisi için imaj değişikliğine giden güzel oyuncu, yeni imajını da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla izleyicisine duyurmuş oldu. Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan paylaşımından anlıyoruz ki, Sangu’nun yeni imajı oldukça beğenilmiş.

FOX TV ekranlarında göreceğimiz, Med Yapım imzalı olan Yalancı ve Mumlar dizisi, bir tür dram dizisi olarak karşımıza çıkıyor. Dizi, 30’lu yaşlarında olan 4 kadının yaşamlarını ve her birinin karmakarışık ilişki durumlarını temele alıyor. Bunun yanı sıra, dizinin aslında Güney Kore’nin ‘’Metresler’’ dizi yapımından uyarlandığı da ifade edildi.

Dizinin kadrosunda yer alan değerli oyuncular arasında Ceren Moray, Feyyaz Duman, Şafak Pekdemir, İsmail Demirci, Burcu Gölgedar ve Melike Güner gibi çok değerli oyuncu isimler yer alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku