Elektrik ve Su Faturaları Artık Para Kazandıracak!

0

Elektrik ve Su Faturaları birçok kişinin ödemekte güçlük çektiği kalemler arasında bulunmaktadır. Artık bu faturalar sizlere para kazandıracak olması birçok kişiyi oldukça heyecanlandırmış bulunmaktadır.

Akbank müşterilerine güzel bir kampanya sunuyor. Resmi sitesinden yapılan açıklamaya göre elektrik ve su faturasına otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 100 TL’ye varan chip-para kazanma şansı sundu. Başlatılan kampanya sadece Akbank müşterilerine özel olarak duyuruldu.

Kampanya Detayları

Elektrik ve Su Faturaları

Bankanın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada kampanyaya dahil olan faturalar sadece elektrik ve su faturalarını kapsıyor. Sadece yeni otomatik ödeme talimatlarına uygulanacak chip-para ödülü Akbank müşterilerine özel olarak duyuruldu. Elektrik ve Su Faturaları artık kazandıracak.

Her bir fatura için 25 TL olmak üzere iki fatura için 50 TL ödenmesi planlanmış. Birinci faturadan sonra gelen ikinci fatura tutarı ilk gelen faturadan daha düşük ise böyle bir durum iki fatura için 50 TL daha chip-para verilecek. Toplamda 100 TL cihp-para ödemesi gerçekleşecek.

Katılım ve Uygulama Detayları

Akbank kredi kartları olan Axess, exi26, Free veya Wings veya vadesiz TL hesaplarından ve Akbank kartlarından verilen talimatlar geçerlidir. Akbank kartlarından ve kredi kartından yapılan otomatik ödeme talimatlarına 100 TL chip-para yüklenmiş olacak.

Elektrik ve Su Faturaları

Kampanyaya katılmak için 31 Mayıs 2021 tarihine kadar Akbank Mobil uygulamasından veya Akbank İnternet’ten kampanyalar menüsünde yer alan “Enerji kullanımını azaltarak dünyayı koru” kampanyasını seçerek gerekli bilgileri doldurması gerekiyor.

Kampanya ile ilgili detaylar için 444 25 25 Akbank Müşteri Hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Chip-paralar açık kredi kartlarına veya açık banka kartlarına yapılacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku