Ağustos’ta emekli vatandaşlara zam müjdesi! 600 TL seyyanen zam

Ağustos’ta emekli vatandaşlara zam müjdesi! 600 TL seyyanen zam

0 1.114

Ağustos’ta emekli vatandaşlara zam müjdesi! 600 TL seyyanen zam

Yüzbinlerce emekli kişi Temmuz’da zamlı maaşlarını ve bayram ikramiyelerini aldı. Çifte sevinç yaşayan emekli vatandaşlar ve memurlar için Ağustos ta da zam müjdesi verildi.

Binlerce emekli vatandaşın aylıklarını olumlu etkileyecek zam tutarı için toplu sözleşme görüşmeleri yapıldı. Konu ile alakalı ayrıntılara yazımızda değindik. İşte ayrıntılar… Ağustos ‘ta emekli vatandaşlara zam müjdesi geldi. Emekli aylığına ek ödeme yapılacak. Kamu personeli ve emekli kişilere dair zam oranı yapılan görüşme sonrasında netleşecek. Emekli vatandaşlar 6 aylık enflasyon rakamlarından sonra zamlı aylıklarını cüzdanına koydu. Yapılan toplu sözleşmelerden sonra olumlu karar çıkarsa 600 lira zam yapılacak.

İşte ayrıntılar…
Memur ve memurluktan emekli olan kişilere %5.45 enflasyon farkı! Memurlar ve memurluktan emekli klan kişiler Temmuz’da maaşlarına % 3 lük sözleşme zammına ilave olarak % 5.45 enflasyon farkı alacak.

SSK dan emekli olan kişilere % 8.45 zam!

Tahmini 8.5 milyon işçi emeklisi maaşları da bu senenin 6 aylık enflasyon oranı ile netleşecek. İşçi emeklilerin maaşları da 6 aylık enflasyon rakamları ile zama uğrayacak. Bu durumda, emekli vatandaşlara %8.45 zam uygulanacak. Emekli aylıklarına ek ödeme yapıldı ve ek ödemelere de zam geldi.

Ağustos ‘ta emekli vatandaşlara zam müjdesi geldi. Emekli aylığına ek ödeme yapılacak. Kamu personeli ve emekli kişilere dair zam oranı yapılan görüşme sonrasında netleşecek. Emekli vatandaşlar 6 aylık enflasyon rakamlarından sonra zamlı aylıklarını cüzdanına koydu. Yapılan toplu sözleşmelerden sonra olumlu karar çıkarsa 600 lira zam yapılacak.

İşte ayrıntılar…

Memur ve memurluktan emekli olan kişilere %5.45 enflasyon farkı!

Yüzbinlerce emekli kişi Temmuz’da zamlı maaşlarını ve bayram ikramiyelerini aldı. Çifte sevinç yaşayan emekli vatandaşlar ve memurlar için Ağustos ta da zam müjdesi verildi. Binlerce emekli vatandaşın aylıklarını olumlu etkileyecek zam tutarı için toplu sözleşme görüşmeleri yapıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.