Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi Veren Bankalar Listesi!

Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi

0 504

Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi ; Pandemi süreci boyunca ekonomik sıkıntı yaşayan ve en çok sarsılan gruplardan biri olan emekli vatandaşlar için çekmiş oldukları ekonomik zorlukları bir nebze de olsa destek olması düşüncesiyle bankalar tarafından kredi kampanyası düzenleniyor. Ekonomik olarak bu zorlukları Kredi kullanarak gidermeleri için destek olunuyor. Kredi kullanmak isteyen milyonlarca emekli vatandaşımız ilk olarak kredinin faiz oranlarını araştırırken kredinin faiz oranı ne kadar düşük olursa aylık taksitle geri ödenen rakam da o kadar düşük olacağı düşüncesiyle uygun faizli kredileri araştırıyorlar.

Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi

Emekli vatandaşlar içinde bütçelerine uygun kredi faiz oranı bulmak her zaman kolay olmuyor. Fakat bankalar tarafından dönem dönem emekli vatandaş özel faiz oranları ile kredi kampanyaları düzenlenebilir. Emekli  vatandaşlar için sonunda aranan kredi faiz fırsatı sunuldu. Uygun ödeme koşullarıyla kredileri sahip olabilmek için bankalar kampanyalar düzenliyorlar. Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi ; Emeklinin yaşamış olduğu ekonomik sıkıntılar sürecinde rahatlık sağlığı düşük faiz oranlarıyla krediler sahiplerini bekliyorlar. Bizde bu krediler hakkındaki detaylı bilgiyi sizler için derledik.

Hem dünyanın hem de ülkemizin ekonomik olarak sıkıntı yaşadığı şu süreçte emeklilere kredi sunan bankalardan birisi de Garanti Bankası, Garanti Bankası emekliye özel fırsatlarla kredi fırsatı sunuyor. Ülke genelinde yüz binlerce emeklinin bu Kredi fırsatından yararlanabiliyor. Garanti Bankası tarafından emekli vatandaşlara özel düzenlenmiş olan ihtiyaç kredisinde acil nakit ihtiyacı olan emeklilere kredi sunulurken yaşamış oldukları sorunlara da en kısa sürede çözüm üretmek hedefleniyor.

Emekli vatandaşlar için oluşturulan kredi kampanyasında herhangi bir banka şubesine gitmeye gerek kalmadan Garanti Bankası’nın mobil uygulaması, bireysel internet şubesi, resmi internet sayfası, SMS kanalı üzerinden de anında başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca başvurusu online kişilerin kredileri de anında hesaplarını yatırılıyor. Bu sayede en kısa zaman içerisinde ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Başvuru sırasında başvuru yapan emeklilerin kredi kayıt bürosundaki risk raporları talep edilmektedir. Bunu ise Garanti Bankası internet bankacılığı şubeleri üzerinden temin edebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Emeklilere 100 Bin TL Anında Kredi Garanti Bankası

Garanti Bankası’ndan 12 ay vadeli şekilde 10 bin TL’ye kadar kredi kullanmak isteyen bir emekli vatandaşın ödeyeceği aylık faiz oranı yüzde 1.69 olarak belirtilmektedir. Bu kapsamda aylık ödenecek olan tutar ise 947 TL’ye denk gelmektedir. Ayrıca bahsetmiş olduğumuz ihtiyaç kredisini kullanımı halinde 50 TL’lik kredi tahsis ücreti de tahsil edilirken vergiler ve sigorta ücretlerinin toplam maliyeti de krediye dahil edilerek 212 TL tahsil edilmektedir. Toplam geri ödenecek tutar ise 12 aylık vadenin sonunda 11 bin 419 TL olacaktır.

Garanti Bankası tarafından emekli vatandaşlara özel olarak sunulan kredi başvuruları nasıl yapılır?

Kredi başvurusu bireysel olarak şubelere gitmeye gerek kalmadan yapılabilmektedir. İhtiyaç kredisi başvurusu yapan müşteriler maaş bordrosu gelir bilgileri Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan alınan gelirlerin olduğuna dair yazılar ile birlikte başvurularını gerçekleştirebiliyorlar. Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi ; İhtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen emekli vatandaşların kredileri onaylanır onaylanmaz hesaplarını anında yatırılırken kredi başvuru işleminde kişilerin kredi notuna bakılmaktadır.

Ayrıca kredi limitleri kişinin kredi puanına göre de değişiklik göstermektedir. Emeklilere özel ihtiyaç kredisi kampanyası sunan Garanti Bankası faiz oranı düşük olan risk gruplarında kredi notu yüksek emekli vatandaşlar için daha Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi sunarken Kredi notu düşük olan vatandaşlar için de daha yüksek faizli krediler sunmaktadır. Bu krediden faydalanmak isteyen vatandaşların emekli maaşlarını Garanti Bankası’ndan alması gerekmektedir. Bu kapsamda krediden faydalanan kişilerin kredi borçlarını geri ödeme noktasında maaşlarını kredileri bitene kadar farklı bir Finans kuruluşuna veya bankaya aktaramazlar.

Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi Veren Bankalar Hangisi?

Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi; Ayrıca Halk Bankası’ndan emekliye özel 100 bin TL’lik ihtiyaç kredisi sunulmaktadır. Halk Bankası’ndan 100.000 TL’lik ihtiyaç kredisi kullanan kişilerin aylık taksitleri ise 3858 lira olacaktır. Vade sonunda banka ödemeleri gereken toplam tutar ise 138 bin 900 liraya denk gelmektedir. Banka emekli vatandaşlara özel anında kredi sunmaktadır. Ayrıca kredisi için herhangi bir tahsis ücreti veya dosya masrafı da talep etmiyor.

Emeklilere 100 bin TL Anında Kredi ; Halkbank’tan emekli kredisi fırsatından yararlanabilmek için öncelikle kişilerin maaşını Halkbank’tan alması gerekmektedir. Başvuru için şubeye gitmeye gerek bulunmazken bizzat mobil uygulamaları üzerinden de yapabilirler. Ayrıca talep eden kimlik belgesi ile birlikte şubeye de gidebilir. Halkbank tarafından sunulan mutlu emekli ihtiyaç kredisi kapsamında kişilerden kimlik belgesi, güncel bir fatura, gelir belgesi veya İkametgah belgesi talep edilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.