Emeklilere Koşulsuz Şartsız Ödeme Yapılacak! İşte Detaylar

0

Emekli olan bütün vatandaşlar için son dakika bir gelişme yaşandı. Yaşanan gelişme ile birlikte emekliler için şart ve koşul aranmadan ve aynı zamanda geri ödemesiz destek verileceği belirtildi. Yazımızın içeriğinde detay bilgileri öğrenebilirsiniz.

Emekli olarak hayatını devam ettiren bütün vatandaşlara bankalar geri ödemesiz nakit ödemeler yapıyor. Bütün bankalar maaşlarını kendi bankalarına taşıyan vatandaşlar için tabiri caizse promosyon rekabeti yapıyor. Bu bankalar arasında yer alan Yapı Kredi bankası maaşını taşıyan emeklilere 1.850 Türk Lirası tutarında promosyon vereceğini açıkladı.

Bankalar Arasında Promosyon Rekabeti Yaşanıyor

 

2021 yılının sonlarına doğru yaklaşılırken bankalar arasında büyük bir rekabet yaşanıyor. Emeklileri kendilerine çekmek isteyen bankalar arasında kıyasıya bir promosyon rekabeti yaşanıyor. Bu bankalar arasında yer alan Yapı Kredi bankası’da yeni bir kampanya duyurusu yaparak 1.850 Türk Lirası ödeme yapacağını açıkladı. Başvuruların ise 31 Aralık 2021 tarihine kadar yapılması gerekiyor. Promosyon ödemeleri için toplamda 3 yıl aynı bankadan emekli maaşının alınacağının taahhüt edilmesi gerekiyor.

 

Promosyon Ödemeleri İçin Başvurular Nasıl Yapılacak

 

Yapı Kredi bankası tarafından başlatılan bu kampanyanın ismi ise emekli referans kampanyası olarak belirlendi. Başvurular için Yapı Kredi banka şubeleri, iletişim merkezleri ya da yapı kredi bankasının mobil internet şubeleri üzerinden işlem yapılabiliyor. Yapılan bu başvurulardan sonra ise mobil cihazlar üzerinden REFERANS  yazılarak belirtilen iletişim numarasına kısa mesaj atılması gerekiyor.

Başvuruların olumlu olarak kabul edilmesi durumunda ise kısa bir süre içerisinde belirlenen hesap numarasına anında promosyon ücretleri yatırılıyor. Yapı Kredi bankası tarafından başlatılan kampanya başvuruları için ise 31.12.2021 tarihine kadar katılım sağlanabilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku