Emeklilerin Beklediği 3 Dakikada 400.000 TL Kredi Fırsatı! Belge Yok, Kefil Yok!

Emeklilerin Beklediği 3 Dakikada 400.000 TL Kredi

0 206

Emeklilerin beklediği 3 dakikada 400.000 TL kredi hayal değil gerçek oldu. Emeklilere müjdeli haber geldi. Bankalardan 400 bin TL’ye kadar kredi başvurusunda bulunabilecekler. Emeklilere bankalar tarafından 400 bin TL’ye kadar kredi başvurusu fırsatı sunulurken aynı zamanda emeklinin borçlarını ödemesi için de yeni fırsatlar sunulmaktadır.  Emekli vatandaşları sunulan yeni kredi çekme yöntemi ile vatandaş ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve borçlarını ödemenin yolunu da bulacaklar.

Emeklilerin Beklediği 3 Dakikada 400.000 TL Kredi

Yapılan yeni yasa kapsamında emekliler maaşını aldığı bankalardan 400 bin liraya kadar kredi çekme hakkına sahip olacaklar. Ancak kişiler maaş almadığı bankalardan da kredi başvurusu yapma hakkına sahiptir.  Bu uygulamada kişinin maaş aldığı banka yada maaş alacağı banka ile kredi başvurusu için anlaşma yapması daha uygun olacaktır. Emeklilerin beklediği 3 dakikada 400.000 TL kredi ile ilgili başvuru da oldukça basit.

Başvuru yapılacak bankalar;

 Ziraat Bankası

Maaşını  Ziraat Bankası üzerinden alan emekliler için 400 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunuluyor. Emekliler bu krediyi kullandıktan sonra diğer bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarını kapatabilir ve borçlarını tek çatı altında toplayabilir. Ziraat Bankası’ndan kredi çeken müşterilerine özel 90 gün erteleme fırsatı da sunulmaktadır. İşlemlerde 24 ay vade fırsatı da sunuluyor.

Denizbank

Denizbank emeklilere 100 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunarken ipotek karşılığında 400 bin TL’ye kadar da kredi fırsatı sunmaktadır. Maaşını Deniz Bankası üzerinden alanlara 3 ay ertelemeli 24 ay vadeli kredi fırsatı sunuluyor.

Halkbank

Halkbank emeklilere 400 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunarken maaşını Halkbank’tan alanlara ya da emekli maaşına Halk Bankası’na taşıyanlar için 90 gün ertelemeli 24 ay vadeli kredi fırsatı sunmaktadır. Emekli maaşını Halkbank’tan alanlara 400 bin TL’ye kadar kredi fırsatı sunulurken, kişiler ihtiyaçlarını karşılamada zorlanmadan ödemelerini anında yapabilirler. Ayrıca bu Kredi fırsatından Ziraat Bankası, Denizbank ve Halk Bankası emekli maaş müşterileri yararlanmaktadır.

Burada bakılan kriterler arasında kredi puanı önemli değildir. Burada önemli olan kişinin emekli maaşını aldığı bankaya başvuruda bulunmasıdır. Her bankanın kredi başvurularında bakmış oldukları Politikalar birbirinden farklıdır. Emekliye 400 bin TL’ye kadar Halk Bankası ve Ziraat Bankası’ndan kredi verilirken, Denizbank 100.000 TL ve üzeri için ipotek şartı aramaktadır.

Emeklilerin Beklediği 3 Dakikada 400.000 TL Kredi

Emeklilerin beklediği 3 dakikada 400.000 TL kredi ile ilgili; Bankalardan kredi alabilmek için bankanın maaş müşterisi olmanız veya maaşınız bankaya taşımanız gerekmektedir. Ayrıca maaş müşterisi olmadan da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi almak için bankaların mobil uygulamaları, resmi internet sayfaları ve internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.