Emekliye 100 Bin TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!  

Emekliye 100 Bin TL'ye Kadar Kredi Fırsatı!  

0 194

Emekliye 100 Bin TL’ye Kadar Kredi Fırsatı!

Daha önce bankalar üzerinden hiçbir şekilde kredi kullanamayan emekliler maaş taşıma karşılığında 100.000 Türk Lirası’na kadar ve bu tutarın üzerinde ihtiyaç kredisi kullanabilecekler.

100.000 TL’ye kadar kullanmış olduğunuz bu ihtiyaç kredilerinde 24 ay vade ile kredi kullanabileceksiniz. 36 ay vadeli olarak kredi kullanmak istiyorsanız 50.000 Türk Lirası’na kadar kredi başvurusu yapmanız gerekiyor.

Vakıfbank Emekli Vatandaşlara 100 Bin TL Kredi Veriyor

Vakıfbank üzerinden emekli olan vatandaşlara 100 bin TL’ye kadar yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar emekli olmaları durumunda hemen anında aynı gün içinde Kredi onay alabilecekler.

36 ay vadeye kadar 50.000 TL, alacakları tutar 50 bin TL üzerinde ise 24 ay vadeli olarak bu Kredi kampanyasına katılabilecek. Müşteriler Vakıfbank şubelerinden veya Vakıfbank internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yaparak kredi onayı alabilecek.

Ziraat Bankası Emekli Vatandaşlara 100 Bin TL Kredi Veriyor

Ziraat Bankası üzerinden 100 bin Türk Lirası’na kadar emekli kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Ziraat Bankası yapmış olduğu kredi kampanyasında 100.000 Türk Lirası’na kadar anında aynı gün içerisinde kredi onayı vermektedir.

100.000 TL ve üzerinde kredi kullanacak olan vatandaşlar emekli maaşlarını Ziraat Bankası’na taşıyarak bu banka üzerinden daha yüksek limitli krediler kullanabilir. Düşük faiz oranları ile alabileceğiniz 100.000 Türk Lirası ihtiyaç kredisinde emekli olan kişilerin ayrıca diğer bankada olan borçları da hesaplanarak kapatılacaktır.

DenizBank’da Emeklilerle Kredi Müjdesi Verdi

DenizBank yapmış olduğu bu yeni kampanya ile birlikte emekli maaşını kendi bankalarına taşıyan kişilere 100.000 Türk Lirası tutarında emekli kredisi verecek.

 

DenizBank emekli maaşını taşıyan ve kredi başvurusu yapacak olan tüm emekliler diğer bankada bulunan tüm kredi ve kredi kartı borçlarını da kapatarak bu bankadan 24 ay vadeli bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanabilecektir. Denizbank şubelerine giderek Kredi başvurunuzu kimlik kartınız ile birlikte yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.