Cumhurbaşkanı Erdoğan İlk Müjdeyi Verdi! 150 bin TL’ye kadar Borç Kapatma Kredisi!

Cumhurbaşkanı Erdoğan İlk Müjdeyi Verdi! 150 bin TL'ye kadar Borç Kapatma Kredisi!

0 322

Cumhurbaşkanı Erdoğan İlk Müjdeyi Verdi! 150 bin TL’ye kadar Borç Kapatma Kredisi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından gelen açıklamaya göre kamu bankalarından olan Ziraat Bankası aracılığı ile 150 bin TL’ye kadar düşük faiz oranları ile borç kapatma kredisi verileceği müjdesi duyuruldu. Diğer bankalara borcu olan veya borç almakta zorlanan esnaf veya bireysel müşterilere kredi başvurularını Ziraat Bankaları üzerinden yaparak 150 bin TL’ye kadar kredi alma fırsatını elde ediyorlar.

Bu Kredi fırsatı ile kişilerin borçlarını tek bankada toplanmış oluyor ve tek banka aracılığı ile borçlarını ödenmiş olacaktır. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapmış olduğu açıklamasında kredi haberini duyurdu.

Ziraat Bankası’nın yapmış olduğu bu kampanya ile birlikte kişiler diğer nankalara olan borçlarını Ziraat Bankası’na taşıyarak 150 bin TL’ye kadar kredi fırsatını elde ediyor.

Ziraat Bankası’ndan 150 bin TL’lik kredi müjdesi!

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası müşterilerine özel 150 bin TL’ye kadar borç kapama kredisi vereceğini açıklarken Ziraat Bankası bu konuda yaptığı açıklamasında kişi ister Ziraat Bankası müşterisi olsun isterse Ziraat Bankası müşterisi olmasın dilediği zaman bu kredi için başvuruda bulunabileceğini açıkladı. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyurudan sonra bankalar kredi başvuruları için düşük faiz oranları ile işlem yapabilecekler.

Kredi kullanmak isteyen milyonlarca kişi bununla ilgili şartları araştırırken kredi kullanmak isteyenlere özel kredi şartları da belirtildi. Kişini mevcutta kullanmış olduğu ihtiyaç kredisi, kredi kartı, bireysel kredileri kredili mevduat hesapları borçları tek bir bankada toplanarak 150 bin TL’ye kadar borç kapama kredisi fırsatı sunuluyor. Ayrıca konut ve taşıt kredileri için de borç kapama kredisi kampanyası bulunmaktadır. Ziraat Bankası tarafından 150 bin TL’ye kadar borç kapama kredisi verilirken diğer bankalara olan tüm borçlarını hesaplanarak kredi onayını yapılmaktadır.

Ayrıca 150 bin TL’ye kadar borç kapama kredisi hızlı kredi şeklindedir ve onaylanır onaylanmaz hesabınıza yatırılır. Ayrıca bu konuda tarafınıza nakit ödeme yapılmamaktadır. Borçlarınız kapatılmaktadır ve kredi borcunuz ödeme şeklinize göre taksitlendirilmektedir. Başvurularınızı Ziraat Bankaları aracılığı ile yapabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.