Erdoğan’dan Erken Seçim Hamlesi!

Erdoğan'dan Erken Seçim Hamlesi!

0

Erdoğan’dan Erken Seçim Hamlesi!

koronavirüs pandemi süreci, ekonomik sıkıntılar ve doğal afetler derken muhalefet, AK Parti iktidarını erken seçim yapması için köşeye sıkıştırdı.

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan seçimler için en erken 2023’ü işaret ederken, açıklanan birçok anketin kötü sonuçlanması AK Parti’yi harekete geçirdi.

Tamamı uzmanlardan oluşan bir ekip, AK Parti’li belediyeleri incelemeye başladı. Üç gün boyunca çeşitli incelemeler yapan bu ekip, belediyenin seçim öncesi vaatlerini dikkatle takibe alıyor.

Vatandaşlarla birlikte temasların da kurulduğu incelemelerde aynı zamanda şehir şehir anket sonuçları da masaya yatırılıyor. Yapılan bu çalışmaların ardından hazırlanan rapor, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’ye sunuluyor.

Şimdiye kadar Adıyaman, Ağrı, Giresun, Malatya, Samsun, Sivas ve de aralarında Trabzon’un da bulunduğu 22 vilayette  incelemeler tamamlandı. İncelemelerin ardından ise belediyelere giden Özhaseki, “Uzman arkadaşlarımız dışarıdan bir göz olarak şehrin bir röntgenini çekiyor. Daha sonra da bizler problemleri dinleyip çözüm bulmaya ve yol göstermeye çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

AK Parti’nin şehirleri gezerek belediye belediye başlattığı incelemeleri erken seçim hamlesi olarak yorumlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku