Bir Zamanlar Kurtlar Vadisi’nin Yıldızıydı! Erhan Ufakın Son Hali ve Mesleği Görenleri Şaşırttı!

Erhan Ufak’ın Son Hali

0

Erhan Ufakın Son Hali ; Kurtlar Vadisi bir döneme damgasını vurmuş en bilinen dizilerdendi. Günümüzde film sayfalarında dizinin kesitleri hala paylaşıyor ve eski bölümleri tekrar tekrar izleniyor. Dizinin en sevilen Polat, Memati, Güllü Erhan, Abdülhey dörtlüsünden Güllü Erhan’a hayat veren Erhan Ufak Kurtlar Vadisi dizisinden sonra farklı bir hayata yöneldi.

Erhan Ufakın Son Hali

Erhan Ufakın Son Hali

Kurtlar Vadisi filmlerinde oynadıktan sonra pek fazla ekranlarda göremediğimiz Erhan Ufak son zamanlarda farklı bir iş yapıyor. Oyunculuk kariyerine şu sıralar ara veren Erhan Ufak sosyal medyadaki paylaşımları ile de herkesi şaşırtıyor.

Kurtlar Vadisinin “Güllü Erhan’ı” Hangi İşi Yapıyor?

Kurtlar Vadisi dizisinin başrol oyuncu Necati Şaşmaz ile akraba olan Güllü Erhan, oyunculuk mesleğini isteyerek yapmadığını bir röportaj esnasında dile getiriyor. Necati Şaşmaz’ın halasının torunu olan Erhan Ufak o dönem Kurtlar Vadisi dizisinin setine gidiyor ve dizi de oynaması için teklif alıyor.

İlk zamanlar en kadar süre oynayacağı bilmeyen Erhan Ufak, seyircinin onu sevmesi ile birlikte Kurtlar Vadisi dizisinin finaline kadar dizi de yer alıyor.

Ardından film çekimlerinde de oynayan Erhan Ufak daha sonrasında ekranlara ara vererek kendi adına Ankara’da ilk gayrimenkul ofisi kurdu.

Ardından ofisini İstanbul’a taşıyarak eşi Süreyya Kul ile işini yönetiyor. Güzel bir ekibi olduğunu söyleyen Erhan Ufak boş vakitlerini eşi ve çocukları ile geçiriyor. Erhan Ufakın Son Hali herkesi şaşırttı.

Erhan Ufak’ın Sosyal Medya Fotoğrafları Herkesi Şaşırttı!

2017 yılında mide ameliyatı olan Erhan Ufak hızla kilo vermeye başladı. Mide ameliyatından sonra 43 kilo veren Erhan Ufak’ı görenler tanıyamadı. Daha genç ve daha fit görünen Erhan Ufak için tam anlamı ile gençleşmiş yorumları yapıldı. Hayallerini sırasıyla gerçekleştiren Erhan Ufak müzik hayalini de bir türkü albümü çıkartarak taçlandırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku