Eski Bakan’dan Flaş Paylaşım! Erdoğan’a Gönderme Mi Yaptı ?

Eski Bakan'dan Flaş Paylaşım! Erdoğan'a Gönderme Mi Yaptı ?

0

Eski Bakan’dan Flaş Paylaşım! Erdoğan’a Gönderme Mi Yaptı ?

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı olan Erdoğan Bayraktar, liyakatın ve sorgulamanın önemine dikkat çeken çeşitli mesajlar paylaştı.

Eski Bakan Erdoğan Bayraktar AK Parti içindeki bazı kesimleri hedef alarak, “Açgözler, tatlı su kurnazları, tüfekçiler, çöp çatanlar ve de çalışmadan edinenler bitiriyor bizi” ifadesini kullandı.

Eski Bakan’dan Flaş Paylaşım!

Twitter hesabından yaptığı gündem olan ilk paylaşımına gülme ikonuyla başlaması dikkat çeken eski Bakan Bayraktar,  “İlahi nizamda bir erdem olan hiç sorgulamadan kayıtsız şartsız iman etme ilkesini beşeri sistemlerde de uygulamaya kalkarsanız sonuç hiç verimli olmaz. Hiçbir şeyi sorgulamayanlar’dan oluşan toplumlar sürekli kandırılmaya da mahkumdur” ifadelerini kullandı.

Erdoğan‘a Gönderme Mi Yaptı ?

Erdoğan Bayraktar ikinci paylaşımında ise “Tavassutla iş yapmanın birçok mahsuru var… Referanslara ve verilere de bakılmalı. Nasıl iş yapabilirim, nasıl faydalı olurum diye mücadele eden insanlar varken; Açgözler, tatlı su kurnazları, tüfekçiler, çöp çatanlar ve çalışmadan edinenler bitiriyor bizi…” şeklinde bir yazı kaleme aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku