Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisindeki Kriz Gerçek mi? Hangi Oyuncu Diziye Veda Ediyor?

0

Son zamanların belki de en çok sevilen dizilerinden bir tanesi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz hakkında, kriz nedeniyle ekranlara geç çıkacağı söyleniyor olsa da krizin içeriği bilinmiyor. Eylül ayının sonlarına doğru yayına çıkacağı umut edilen dizinin setinde ne gibi bir problem olduğu da merak edilerek dillerden düşmüyor. Yine de her halükarda esrarengiz bir şekilde diziyi etkileyen kriz ve sorunun içeriği hakkında hiçbir bilgi yok. Sadece setten ayrılacağı düşünülen ismin açıklaması sayesinde az da olsa meraklar giderilmiş oldu.

Oktay Kaynarca Diziden Ayrılıyor mu?

Oktay Kaynarca’ nın diziden ayrılacağı iddiaları her yere yayılmıştı. Bu bilginin aslının olup olmadığı bilinmese de sevenleri oldukça telaşa kapıldı. Hatta üzülen seyirciler net bir açıklama bekleyerek en sonunda Kaynarca’ dan açıklama duymak kalplerine su serpti. Oktay Kaynarca’ nın diziye devam edeceği ve henüz bir ayrılış olmayacağı hususunda soru işaretleri de giderilmiş oldu.

Diziden Ayrılacak İsim Kim?

Diziden ayrılmayacağı öğrenilen Oktay Kaynarca dan sonra gözler İlyas karakterini canlandıran Ozan Akbaba’ ya çevrildi. En az Kaynarca kadar sevilen ve oynadığı rolün hakkını veren Ozan Akbaba için de diziden ayrılacak haberi ortaya atıldı. Fakat en son onunda devam edeceği ve İlyas karakterine can vereceği açıklanınca sevenleri bir oh çekti.

Her iki oyuncu için de çıkan bu dedikodular güzel sonuçlandıktan sonra, tek merak edilen dizinin konusunun ne olacağı. Koskoca bir 6 sezonu geride bırakan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yepyeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Eylül ayının sonlarına doğru sevenleriyle yeniden buluşacağı gün, heyecanla bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku