Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Sevenlerini Üzecek Haber! Oktay Kaynarca Açıkladı! 

0

ATV ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı günler reytingde birincilik konumunu koruyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında yeni bir gelişme ortaya çıktı.  

Her salı günü saat 20:00’da ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz haftalarca fragmanının paylaşılmasına rağmen salı günü ekranlardaki yerini doldurmadı. Akıllarda soru işaretlerinin olmasına rağmen resmi bir açıklama gelmemişti. Resmi açıklamanın olmayışı birçok dedikoduyu beraberinde getirdi. İddia edilen en büyük dedikodu ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yapımcısının ATV kanal yönetimiyle anlaşamadığı olmuştu. 

DİZİYLE İLGİLİ KARARI INSTAGRAM ÜZERİNDEN DUYURDU 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranları günlerdir resmi bir açıklamanın gelmesini beklerken kötü haber dizinin başrolü Oktay Kaynarca tarafından verildi. Oktay Kaynarca paylaştığı Instagram gönderisinin açıklamasına diziyle ilgili yaşanan son gelişmeleri yazdı. Gönderiyi görüp dizinin sona ereceğini öğrenen hayranları durumunu üzüntüyle karşıladı. 

“HER SON YENİ BİR BAŞLANGIÇTIR” 

Oktay Kaynarca paylaştığı gönderinin açıklamasına şu cümleleri yazdı, “Sevgili Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicisine; bizi yayınlandığımız ilk günden itibaren zirveye taşıyan, bizi hiç yalnız bırakmayan, her yayın gününde bizimle beraber olan, sevgisini bizden hiç eksik etmeyen, bizi ailesinden biri olarak gören tüm izleyicilerimize teşekkür ederim. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bitmemesi için elinden gelen her şeyi gösteren tüm sevenlerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yedi yıl boyunca hep beraber çalıştığımız, birlikte yol aldığımız, birlikte yiyip, birlikte içtiğimiz, başarıyı, mutluluğu, acıyı, üzüntüyü birlikte yaşadığım emeği geçen bütün dostlarıma, bütün ekibe sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bazen yol bazen söz ve bazen de yolculuk biter. Ama şunu unutmayın ki her son yeni bir başlangıç demektir. Hoşça kalın…” 

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FİNAL YAPACAK MI? 

Oktay Kaynarca Instagram üzerinden dizinin bittiğini söylese de hala akıllarda soru işaretleri tam olarak çözülmüş değil. Apar topar bittiği açıklanan diziyle ilgili alınan kararların tam olarak ne olduğu bilinmiyor. Akılları kurcalayan en büyük soru da şu, dizi final yapacak mı? Yoksa final yapmadan direk yayından kaldırılacak mı? Bu soruların cevabı gelecek haftalarda yanıt alacak gibi duruyor. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku