Eşkıya Dünyaya Hükümdar Sinema da Final Yapacak! Dev Bütçe Ayrıldı! Böyle Final EDHO’ya Yakışır

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Sinema da Final

0

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Sinema da Final

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Sinema da Final ; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden birisidir ve dizi resmen kaldığı yerden devam ediyor! Söylentilere göre ekranlara gelmesine sadece günler kaldı ve 200. Bölüm için anlaşma yapıldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi isimlerin bulunduğu bir dizidir ve ATV ile yapım arasındaki anlaşmazlık nedeniyle yayından kaldırılmıştı. Yaklaşık 1 hafta öncesinde Oktay Kaynarca “at sırtında dünyayı fethetmek kolaydır zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir. Bu dizinin değerli izleyicilerini yayına başladığımız ilk günden beri hiç eksilmeyen ilginize, biz ailenizden biri olarak görmenize,  bize karşı olan sevginize, sorgusuz sualsiz candan sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarımıza sonsuz teşekkür ederim.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Sinema da Final

Birçok rekoru başarıyor acıyı mutluluğu sevinci birlikte yaşadığım 7 yıl boyunca birlikte yol yürüdüğüm “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” ekibinin en küçüğünden en büyüğüne emeği geçen bütün arkadaşlarıma bütün olumsuzluklara karşı duruşunuz, etik davranışınız, yaşadıklarımıza rağmen sabrınız ve iş disiplininiz için yüreğinizden öpüyorum. Bazen yol biter, yolculuk biter, söz biter ancak her bitiş bir başlangıçtır hoşça kalın” sözlerinin dile getirmişti. Şimdi de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin kaldığı yerden devam edeceği duyuruldu! işte şimdi merak edilen bütün detaylar…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 200 Bölümü iddialara göre Exxen platformunda yayınlanacak. Konuşulanlar arasında Acun Ilıcalı’nın ATV’de Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yasal haklarını aldığı da yer alıyor. Bu haber sonrasında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranları ise Havalara uçmuş durumda. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Sinema da Final yapılacağının duyulmasından sonda izleyicilerde büyük bir sevinç hakim oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku