FOX TV’ nin Yeni Dizisinde Şok Ayrılık! Evlilik Hakkında Her Şey İzleyiciyi Üzüyor

0

FOX TV’nin yeni sezonda ekranlara çıkaracağı bir dizi olan Evlilik Hakkında Her şey, özellikle evli çiftler tarafından merakla bekleniyor. Son zamanlarda evliliğe oranla boşanmanın arttığı bilinen bir gerçektir.

Özellikle bu tür konuları ele aldığından dolayı heyecanla beklenen dizi de daha yayına çıkmadan önemli bir ayrılık yaşanması gözden kaçmıyor. Ali ipin bu diziden teklif alıp diziye girmesi beklenirken dizide yer almayacağına dair açıklama yapması FOX TV izleyicilerinin ve meraklı bekleyenlerin dikkatini çekiyor.

fox tv yeni dizi

Dikkatleri Üzerine Çeken Konu

Evlilik hakkında her şey dizisi evliliğe ait olan sadık kalma, uyumlu olma, güven, sevgi, saygı gibi konuları içerdiğinden dolayı herkes bu diziyi iple çekiyor. Dikkatleri celbeden bu dizinin, Eylül ayında yayınlanarak başlanması bekleniyor. Üstelik merakla beklenen dizi de rekabete sebebiyet verecek ve çok sevilen önemli isimler de yer alıyor.

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinin Zengin Kadrosu

Daha başlamadan ses getiren ve çok önemli isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi merakla beklenirken, özellikle dizideki başrol oyuncularının sevenleri sabırsızlanıyor. Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüpoğlu, Sarp Akkaya gibi değerli oyuncuların yer alacağı bu dizinin daha başlamadan bu kadar merak uyandırması rakiplerini telaşlandırıyor.

Ali İpin ‘in Kadrodan Ayrılışı

Daha önce Kurtlar vadisiyle sevilen bir oyuncu olarak hatırlanan Ali İpin, dizide yer alması beklenirken daha başlamadan kadrodan ayrılması sevenlerini şoka uğrattı. FOX TV de yayınlanan dizi de rol almayıp bilakis TV8 de yayınlanan ve çok sevilen Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacağı duyuruldu.

Kırmızı Oda dizisinde hangi karakteri canlandıracağı merak edilen Ali İpin’in en son yer aldığı dizi ise Seni Çok Bekledim olarak biliniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku