Evrim Akın’ın Son Halini Görenler Önce Tanıyamadı Sonra Şaşırdı!

Evrim Akın'ın Son Halini Görenler Önce Tanıyamadı Sonra Şaşırdı!

0

Evrim Akın’ın Son Halini Görenler Önce Tanıyamadı Sonra Şaşırdı!

Evrim Akın son hali ile bambaşka bir görüntüye kavuştu. Evrim Akın’ın saç stili herkesi şaşırttı. Bodrum’da tatil yapan Evrim Akın saç stili ile merakları üstüne toplarken ünlü oyuncunun kendisini daha kadınsı bir tarzda getirdiğini belirtti.

Yeni saç stili ile Rihanna’ya benzetildi! İşte Evrim akımın yeni saç stili…

 

Evrim Akın kimdir?

Evrim Akın Ankara’da dünyaya geldi. Lise eğitimini İzmir’de tamamladı. Lise 1’ de oyuncu olmaya karar verdi. Ardından İzmir Konak Belediye tiyatrosunda kurslara gitmeye başladı. Bir süre sonra tiyatro kursunun kadrolu oyuncuları arasında yer aldı. Liseyi bitirdikten sonra konservatuarı tamamladı. Konservatuar eğitimini tamamlamak için İstanbul’a geldi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimli gerçekleştirdi.

Çeşitli tiyatro oyunlarında yer alan Evrim Akım’ ın ilk televizyon deneyimi ise İbrahim Tatlıses’in yazıp da yönettiği İmparator adlı Show TV ekranlarında yer alan dizide Çiçek karakterini canlandırması ile başladı. Güldür bakalım adlı televizyon programının sunuculuğunu yaptı. Ardından Koca Kafalar da sunuculuk gerçekleştirdi. TV8 ekranlarında yer alan Uzman Avı yarışmada program sundu. ATV ekranlarında yer alan ve sevilerek izlenen Alemin Kralı adlı dizide yer aldı. Show TV ekranlarında Ev Kuşu programını sundu. Show TV ekranlarında Piramit adlı yarışma programının sunuculuğunu üstlendi.

Yer aldığı sinema filmleri; Kimsecikler
Yer aldığı televizyon programları;
– İmparator
– Nisan Yağmuru
– Canım kocacığım
– Analık
– Estağfurullah Yokuşu
– Avrupa Yakası
– Bez Bebek
– Alemin Kralı
Bunun yanında televizyon programlarında sunuculuk yaparken reklam filmlerinde de yer almıştır. Ayrıca birçok tiyatro sahnesinde de yer aldı.

Bodrum’da yaşayan Evrim Akın özellikle hareketli ve neşeli yapısı ile izleyicinin gönlünde taht kurmuştur. Son halini görenler hayrete düştü ve yeni stili çok beğenildi. Son saç stili ile Rihanna’ya benzetildi. Son hali ile şaç stilinin onu daha kadınsı yaptığını belirtti. Evrim Akın özellikle yetenekli yapısı ve bitmeyen enerjisi onu bulunduğu her yerde bir adım öne çıkarıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku