Ezgi Mola Paylaşımıyla Masumlar Apartmanı İfşa Etti

0

Masumlar apartmanı dizisinde son yayınlanan bölümünde Naci’ nın diziden ayrıldığı yönünde gelen iddialar sonrası oyuncu Ezgi Mola’ dan bir ifşa geldi.

Masumlar Apartmanı dizisinin başrollerini oynayan Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Ferah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar’ ın oyuncuların paylaştığı Masumlar Apartmanı dizisinin son yayınlanan bölümle herkesi heyecana bağladı. Dizinin son bölümünde Naci karakteri Ankara’ya dönmesi ve onu tren garına durdurmak için giden İnci ve Safiye gittikleri garda Naci’ yi bulamaması izleyiciyi üzerken bir taraftan da Safiye’nin  bekleyişi herkesi üzdü.

Ezgi Mola

ezgi mola

Bu sahne sonunda Naci karakterine hayat veren Tansel Öngel’ in izleyiciler diziye veda ettiğini düşünüldü. Ancak sosyal medyada yayınlanan bazı fotoğraflarla birlikte yayınlanacak ileri ki  bölümde sürprizlere gebe olacağı düşünüldü. Diziye dahil olduğu günden beri diziden çıkacağı düşünülen Naci karakteri Tansel Öngel’ in diziden çıkma ihtimali bile ekran karşısındaki izleyicileri üzdü.

Naci’nin hikâyesi ( Tansel Öngel )  oynadığı hikaye gereği 13 bölümlük olması ve senaristlerin Naci  hikayesini uzatmaya gideceği söz konusu olabilir. Masumlar Apartmanı dizisinin başrol oyuncusu Ezgi Mola sosyal medya platformu Instagram üzerinden paylaştığı çekilmiş olduğu tren istasyonunda ki fotoğrafı dizinin tren garında ki sahnesinden  bir kaç saniye önce paylaştığı ve Saniye’ nin karşısında ki kişinin Naci’ yi oynayan Tansel Öngel olduğu konuşuldu.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku