Ezgi Mola’nın Paylaşımları TRT‘yi Kızdırdı! Masumlar Apartmanı Onsuz Devam Edecek!

Ezgi Mola’nın Paylaşımları TRT‘yi Kızdırdı! Masumlar Apartmanı Onsuz Devam Edecek!

0

Ezgi Mola’nın Paylaşımları TRT‘yi Kızdırdı! Masumlar Apartmanı Onsuz Devam Edecek!

TRT1 kanalında her hafta seyircinin karşısına çıkan Masumlar Apartmanı dizisinde aldığı rolü ile sezona damga vuran Ezgi Mola’nın sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımların TRT yetkililerini kızdırdığı İleri sürüldü.

Ezgi Mola’nın ise TRT de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisine yeni sezonda devam edip etmeyeceği henüz net değil.
Oyuncu Ezgi Mola kişisel hesabından yapmış olduğu toplumsal olaylar ile alakalı paylaşımlarla Her zaman ön planda tutulan isimler arasında yerini almakta TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi ile beraber de canlandırmış olduğu Safiye karakteri ile hayran kitlesini de çok arttırmış durumda. Oyuncu Ezgi Mola yangın sorunları ile alakalı yapmış olduğu paylaşımlardan dolayı TRT yetkililerini kızdırdığı iddialarına çarpıtıldı.

Tartışmalar hala devam ediyor

Marmaris’in Hisarönü ilçesindeki devam eden yangınlar hala kontrol altına alınmış değil iken TRT muhabirinin yangın tamamen bitti şeklindeki açıklamaları sosyal medyada büyük yankı uyandırmıştı. TRT Haber bünyesinde üst düzey yetkili tarafından yapılmış olan açıklama doğrultusunda ise bir “Cümleyi çok fazla çarpıtıyorlar. Yangın izleniyormuş gibi yapılıyor” şeklinde ifadelerine yer verdi.

Ezgi Mola tarafından ise yazıklar olsun şeklinde tepkiler geldi

TRT ekranlarında her hafta seyirci karşısına gelemez Pınar apartmanı dizisi ile beraber Safiye karakterine hayat veren Ezgi Mola kişisel sosyal medya hesabından “yangın tamamen bitti” diyen TRT habere “yazıklar olsun” şeklinde büyük tepkiler yağdırdı.

Bu tepkisi TRT’yi kızdırdı

Geçtiğimiz süreçlerde ise TRT Genel Müdürlüğü’ne getirilmiş olan Mehmet Zahid Sobacı ile beraber TRT yönetim kurulu üyeliğine ataması yapılan Hilal Kaplan Öğüt’ün oyuncu Ezgi Mola’nın yapmış olduğu bu yorum için şaşkınlık ve üzüntü şeklinde yorumladı. Hilal Kaplan Öğüt tarafından, gelen bu paylaşıma bence de yazıklar olsun şeklinde diyerek yanıt verdi.

Akıbeti yakın zamanda belirlenecek

Masumlar Apartmanı dizisi Eylül ayında yeni sezonu ile beraber ekranlara gelecek fakat Ezgi Mola’nın dizide yer alıp almayacağı ise önümüzdeki günlerde kesinlik kazanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku