Masumlar Apartmanı Ezgi Molanın Yerine Gelecek İsim Belli Oldu!

Masumlar Apartmanı Ezgi Molanın Yerine Gelecek İsim Belli Oldu!

0

Masumlar Apartmanı Ezgi Molanın Yerine Gelecek İsim Belli Oldu!

TRT ekranlarının en sevilen dizilerinden Masumlar Apartmanı’nda Safiye karakterini canlandıran Ezgi Mola’nın yapımdan ayrılacağı iddiaları konusunda menajerinden yeni bir bomba açıklama gelirken kulislere birçok haber düştü.

Daha öncesinde sezon finalinde Farah Zeynep Abdullah karakterinin diziden ayrılmasından sonra Masumlar Apartmanı dizisi hakkında yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Yayıncı kuruluş olan TRT hakkında attığı Tweet nedeniyle oldukça zor günler geçiren oyuncu Ezgi Mola’nın menajerinden gelen açıklama herkesin kafasını karıştırdı.

Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezonu için ayrılığı gündeme gelen güzel oyuncu Mola hala daha sessizliğini korumaya devam ederken ortalığı karıştıran yeni bir iddia daha ortaya atılmış oldu. Sezon finalinde İnci karakterini canlandıran oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın diziden ayrılmasından sonra Safiye karakteri içinde bomba gibi bir isim kulislerde sürekli dolanmaya başladı.

Ezgi Mola’nın menajeri olan Masumlar Apartmanı yeni sezonu öncesinde izleyenlerinde yakından takip ettiği süreç konusunda, “Şu an için bir ayrılık söz konusu değildir. Şu an Ezgi Mola, Erşan Kuneri dizisi için çekimlerde. Bu proje biter bitmez de yeni sezon öncesinde hepimiz Masumlar Apartmanı dizisinde olmasını ümit ediyoruz” diyerek kafaları fazlaca karıştırdı.

Ezgi Mola’nın menajerinden gelen bu şaşırtıcı açıklama sonrasında Sefirin Kızı dizisinde Nare karakterini canlandıran isim Neslihan Atagül’ün Masumlar Apartmanı’na katılacağı da iddia edildi. Yeni sezonda bomba etkisi yaratan bu haberin sonrasında da izleyenlerde bunu büyük bir şaşkınlıkla karşıladı

Bundan sonra gelişecek süreçte neler olacağı henüz bilinmezken Neslihan Atagül’ün Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakterine hayat vereceği ve de senaryonun kesinlikle değiştirilmeyeceği de ifade edildi. Dizinin yakın takipçilerinin ise bu karara nasıl bir cevap verecekleri ise henüz bilinmemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku