Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Fotoğrafında Şok Detay! Her Şeyi Ele Verdi!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Açıklama Yaptı!

0

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ; Alparslan Büyük Selçuklu diziyle yeniden ekrana dönme hazırlığı yapmakta olan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit geçtiğimiz günlerde yoğun bir şekilde ayrılacakları iddia edilmişti. Yayınlanan bu iddiaların akabinde Fahriye Evcen İnstagram sayfasından konuyla ilgili paylaşım yaptı.

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi ile birlikte bilindiği üzere ekrana hızlı bir şekilde dönen Fahriye Evcen ve eşinden ayrılacakları ile ilgili iddialar akabinde sessizliğini sonunda bozdu.

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Dizi çekimleri ile ilgili sürekli sette bulunmakta olan Fahriye Evcen ile ilgili şaşırtan bir iddia ortaya atılmış ve hayranları oldukça şaşırmıştı. Dedikodulara ile birlikte Fahriye Evcen ve aynı zamanda Burak Özçivit anlaşamadığı ve bu sebeple ayrılık kararı almış bulundukları her sitede ve magazin dünyasında iddia edildi.

Yayınlanan haberlerin akabinde Fahriye Evcen, oğlu Karan ve aynı zamanda Burak Özçivit ile bulundukları bir kareyi sayfasından cevap niteliğinde paylaştı. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

 

İddialar Kapanmış Oldu

Fahriye Evcen ve eşi Burak Özçivit ayrıldı mı? Fahriye Evcen paylaşımına, “Kalbimin iki yarısıyla güne başlarken. Sizi seviyorum” şeklinde not düşmesiyle birlikte tartışmalar son buldu.

 

İşte Fahriye Evcen’in o paylaşımı…

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku