Faizler Düşürüldü, Kredilerde Yüzde 50 İndirim…

Faizler Düşürüldü, Kredilerde Yüzde 50 İndirim...

0

Faizler Düşürüldü, Kredilerde Yüzde 50 İndirim…

Bankalar tarafından muhteşem koşullarda kredi kullanım imkanı sunuluyor. Alacağınız kredilerde yüzde 10 faiz ve yüzde 50 masraf indirimi uygulanıyor. Bankalar tarafından imzalar atıldı. Yeni kredi kararı netleşti. Şekerbank kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için harekete geçti.

Kredilerde kolaylık sağlayan Şekerbank, çiftçilerin hasat ettikleri ürünlerin lisanslı depolarda sağlıklı ve de güvenli bir şekilde depolanması için oluşturulan elektronik ürün senetlerinin burada işlem gördüğü Türkiye Ürün İhtisas Borsası AŞ ile birlikte iş birliğine gitti.

Çiftçiler Yararlanabilecek, İşte Tüm Detaylar

Kredi fırsatı! Faiz indiriminden yararlanmak isteyenler için Şekerbank tarafından tüm gerekli detaylar paylaşıldı. Bankadan yapılan yeni açıklamaya göre, lisanslı depoculuğun kullanımını arttırmaya yönelik özel avantajlar sunmak için Şekerbank ve TÜRİB arasında büyük iş birliğine ilişkin imzalanan protokol ile Şekerbank, üreticiler ve tarımsal ürün ticaretini yapan şahıslara avantajlı koşullarda kredi kullanımı fırsatı sunacak ve farklı avantajlardan yararlanma imkanı sunacak.

Kredilerde Yüzde 50 İndirim

Faizler Düşürüldü, Kredilerde Yüzde 50 İndirim yapıldı. Üreticinin korunması ve tüm varlığını sürdürebilmesi için çiftçileri desteklemeye devam eden Şekerbank, iş birliği kapsamında uygulanacak yeni kampanya kapsamında yüzde 10 kredi faiz indirimi ve yüzde 50 masraf indirimi ile çiftçilerin ve tarımsal ürün ticareti yapan firmaların, hasat döneminde ürünlerini büyük bir güvenle depolarken, avantajlı şartlarda Elektronik Ürün Senedi Kredisi’nden de faydalanmasını sağlayacak.

Faizler Düşürüldü, Kredilerde Yüzde 50 İndirim. 1 Temmuz ila 31 Aralık 2021’de ürün bedeli ödemesi Şekerbank hesabına aktarılan üreticilere  5 bin Türk Lirası’na kadar “Lisanslı Depolar Kira Desteği” sunulacak. Şekerbank’tan (ELÜS) teminatlı kredi kullanarak kampanyadan yararlanan tüm çiftçiler ve tarımsal ürün ticareti yapan tüm firmalar, Türkiye’nin birçok noktasında bulunan lisanslı depolarda (TÜRİB) altyapısı ile ürünlerini muhafaza edebilecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku