Faizsiz 20.000 TL’ye varan kredi seçenekleri geldi!

20.000 TL’ye kadar verilecek olan kredinin sıfır faiz seçenekleri ile beraber 12 ay taksitlerle sağlanacak.

0

Faizsiz 20.000 TL’ye varan kredi seçenekleri geldi!

Nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kurtarıcı şekilde olacak faizsiz şekilde Kredi fırsatı resmen bildirildi. Faizsiz şekilde verilen 20.000 TL kredi tutarının vadesi ise 12 ay olacak. Finansbank tarafından verilen sözüne bedava Kredi avantajı sıfır faiz seçenekleri ile beraber 12 ay taksitle ile birlikte kobi’lerin ihtiyaçları için sağlanacak.

Sözüne bedava kredi kampanyası

Yaz Bankası’ndan gelen açıklamalar doğrultusunda 20.000 TL’ye kadar verilecek olan kredinin sıfır faiz seçenekleri ile beraber 12 ay taksitlerle sağlanacak. 20.000 TL’lik verilen sıfır faizli sözüne bedava kredi kampanyası yararlanmak isteyen kobi’ler ise kredi talebinde bulunmadan önce Finansbank ile beraber bankacılık işlemlerinde faaliyet göstermesi beklenecek. KOBİ bankacılığı direktörü olan Burak Bayhan yapmış olduğu açıklamada Özellikle de salgın sürecinde finansman alanda problemler yaşayan kobi’lerin işlerine devam edebilmeleri alınan kredilerine ek olarak dijital köprü alanında da yeni çözümlerle yanında olacaklarını bildirdi.

Burak Bayhan açıklamalarında, sözüne bedava kredi kampanyasının da reel sektörü desteklemek amacıyla ve finansman desteğini faizsiz bir şekilde vererek kobi’lerin bu süreçte ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaları adına düzenlendiğini de açıklamalarına ekledi. Aynı cam Finansbank bünyesinde kobi’lere ve reel sektör alanındaki faaliyetlere de desteklerinin sürekli şekilde devam edeceğini de belirtti.
Kredi fırsatları ise şu şekilde özetlenebilir;
Yüzde sıfır faiz oranları ile 20.000 TL’lik kredi den yararlanma fırsatı sağlanmaktadır. Kredi kapsamında 12 ay vade seçeneği mevcuttur. Toplam cirosu 8 milyon TL’ye kadar çıkan KOBİ’ler, 20.000 TL lik sözüne bedava kredi kampanyası kapsamından faydalanabilir.

Ayrıca 20.000 TL’lik sözüne bedava kredi kampanyası kapsamında kobi’lerin yararlanabilmesi için bankaların uygulamış olduğu politikalar kapsamında çekilecek olan Kredi miktarının 4 katı kadar nakit para akışı sözü vermeleri lazımdır. Bununla beraber Finansbank bünyesinde verilecek 20 bin TL lik sözüne bedava kredi kampanyasına koşulları içerisinde ise müşterinin özelliklerine göre de farklılıklar gösterebilir. Ayrıca Finansbank piyasa durumlarına göre de kampanya şartlarında değişiklik yapma ve başvuruları da serbest bir şekilde değerlendirme sürecine sokma hakkına da sahiptir.

Sözüne bedava kredi kampanyasına başvuru talebi nasıl oluşturulur?

Finansbank bünyesinde kobi’lere sunulmuş olan sıfır faizli olarak verilen 20.000 TL lik krediye başvuru yapmak için sizlere En yakın Finansbank şubeleri ulaşabilirsiniz Buna ek olarak Finansbank’ın çağrı merkezlerini arayarak internet şubesi üzerinden yada cep şubesi üzerinden de taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku