Kurtlar Vadisi’nde Çakır’ın Kızını Oynayan Fatma Büşra Ayaydın Tesettüre Girdi! Aldığı Cevapları ve Süreci Anlattı

Kurtlar Vadisi'nde Çakır'ın Kızını Oynayan Fatma Büşra Ayaydın Tesettüre Girdi! Aldığı Cevapları ve Süreci Anlattı

0

Kurtlar Vadisi’nde Çakır’ın Kızını Oynayan Fatma Büşra Ayaydın Tesettüre Girdi! Aldığı Cevapları ve Süreci Anlattı

Kurtlar Vadisi dizisinde Çakır’ın kızı rolünü yani Selvi’yi oynayan Fatma Büşra Ayaydın, tesettür giymeye karar verdj. YouTube üzerinden katıldığı programda kapanma sürecini anlatan oyuncu, son rol aldığı dizide “Oyunculuk yapıyorsun namaz ne alaka!” gibisinden kötü tepkiler de aldığını açıkladı.

Ekranların en uzun soluklu ve sevilen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi dizisinde Çakır karakterini kızı rolünü Selvi’yi canlandırarak adını duyuran ve sonrasında da Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Fatma Büşra Ayaydın, 5 yıl önce aldığı kararla tesettüre girdi. YouTube kanalında yayınlanan Son 33 programına konuk olarak gelen Fatma Büşra Apaydın, tesettüre girme süreci hakkında konuştu.

Tesettüre Girmeden Önce Namaz Kılmaya Başladım

21 yaşlarında tesettüre girme kararı aldığını söyleyen ünlü oyuncu, “Tesettüre girmeden 2 ila 3 yıl önce namaz kılmaya başlamıştım. Oyunculuk yaptığım zamanlarda da namaz kılıyordum. Hatta son oynadığım dizide bazı oyuncular bunu duydu ve bana ‘Oyunculuk yapıyorsun namaz ne alaka! Niye bir tarafı seçmiyorsun’ gibisinden kötü bir tavırla tepki gösterdi.

O kişilerin söylediği sözler benim yüzüme tokat gibi çarptı. Kendi kendime sordum ‘Ben ne yapıyorum’ dedim. Bu tür durumlarda gri renk yoktur. Ya siyahı ya da beyazı seçmeniz gerekiyor. Arafta kaldığımı o an far ettim ve tesettüre girdim” ifadelerini kullandı.

“Film Çekimi İçin Camiye Gitmek Beni Çok Etkiledi”

Bir film çekimi için camide çekim yaptıklarını ve orada da çok etkilendiğini anlatan ünlü oyuncu, sözlerine şu şekilde devam etti; “Dış görünüşüne baktığımda ‘namaz kılmıyordur’ dediğim insanların vakit namazında camilere koştuğunu gördüm.

O da bana çok farklı bir şey kattı. Ben de o insanlar gibi neden camiye girerek direkt vakit namazımı neden kılamıyorum? dediğim anda aldığım cevaplar hep ‘sen oyuncusun’ oldu. Aslında engelleri de kendi kendime koyuyorum.” İfadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku