Fenerbahçe Yeni Teknik Direktörü Alex De Souza!

1

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktörü Alex De Souza

Fenerbahçe de kötü gidiş sonrası teknik direktörle yollar ayrılmıştı. Ali KOÇ taraftarın istediğini yaptı ve kredi kazandı. Fenerbahçe yeni teknik direktörü Alex De Souza olarak açıklandı.

Aziz Yıldım ile kötü bir diyalog sonrasında beklenmeyen bir şekilde takımdan gönderilen usta oyuncuyu seyirciler unutmadı. Her maç ve her konu da usta oyuncuyu her zaman anmaya devam ettiler.

Ali Koç üzerindeki baskıları azaltmak adına büyük bir hamle yaparak usta oyuncuyla görüştü. Prensipte her şeyde anlaşıldığını ve ayrıntıların görüşüldüğü bilgisi iletildi.

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktörü Alex De Souza Oldu

Takımın bu sene şampiyon olma ihtimali matematiksel olarak var gibi görünse de kimse bu sene şampiyonluğun geleceğine inanmıyor. 4 seneden bu yana her hangi bir başarısı bulunmayan Ali Koç üzerinde de önemli derece de bir baskı bulunuyor. Bu baskıyı üzerinden atmak ve taraftarların başarısızlığı unutması için Fenerbahçe Yeni Teknik Direktörü Alex De Souza olarak açıklanması an meselesi.

Haberi duyan taraftarlar şimdiden heyecanlanmaya başladı bile. Kulüp tarafından şimdiye kadar resmi bir açıklama yapılmasa bile Alex yakın zamanda Fenerbahçe taraftarının mutlu olacağı bir haberin geleceğini belirtmesi söylenenlerin doğru olduğunu bir nebze gösteriyor.

Alex; Yeniden Fenerbahçe de Olmak İsterim

Tatsız bir şekilde ayrılan başarılı futbolcu yeniden unutamadığı Fenerbahçe kulübüne gelmek istediğini defalarca kez dile getirmişti. Önüne gelen bu büyük fırsatı tepmeyeceği kamu oyunda değerlendiriliyor.

Fenerbahçe Yeni Teknik Direktörü Alex De Souza olması ile birlikte en az taraftarlar kadar kendisinin de duygusal anlar yaşayacağı belirtiliyor. Kısa bir zaman içerisinde teknik direktörü resmi bir şekilde açıklaması beklenen Ali Koç’un ağzından çıkacak olan Alex kelimesiyle birlikte yer yerinden oynayacak. Takım şampiyon olmasa bile oldukça büyük bir camiada sevinç hakim olacak.

1 yorum
  1. u mustafa diyor

    İsmail kartal olarak açıklandı ya.Demekki gelecek sezon için şimdiden rezerve edildi.sevindim iyi olmuş.Onu zorla gönderen Aziz Yıldırıma bir gol atılmış olur.Cumhurbaşkanımız bile kendisini Türkiyeden ayrılırken uğurlamıştı.Tekrar gelirse işte bu vefanın rolüdür deriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku