Ferdi Özbeğen’in Yeğeninin Katili Bulundu!

0

Ferdi Özbeğen'in Yeğeninin Katili Bulundu!
Balıkesir’in Edremit ilçesinde birçok kişinin yakından tanıdığı Ferdi Özbeğen’in yeğeni Hakan Özbeğen birkaç kişi tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü. Olayın ardından adliyeye 5 kişi sevk edilmiş fakat çoğunluğu adli kontrol şartıyla tahliye edilmişti. Olayla ilgili bütün şüphelilerin serbest bırakılması ile birlikte birçok kişi Hakan Özbeğen’in katilini merak etmektedir. Hamidiye Mahallesi’nin 590. sokağında meydana gelen olayın faili merak ediliyor.Ferdi Özbeğen'in Yeğeninin Katili Bulundu!
Hakan Özbeğen, kızları Özlem A. ile Ferit A.’nın ilişki yaşadığına dair iddiaların ardından eşi Nihan A. ve kendisi Hakan Özbeğen’in evine gitti. Hakan Özbeğen’in, kızı özlem ile ilişki yaşadığından dolayı sinirlenen baba Ferit A. ve anne Nihan A., Hakan Özbeğen’in oğulları Çağatay’ın evde bulunduğu zamanda bıçaklayarak öldürdüğü biliniyor. Yaşanan olay sırasında her yer kan gölü olurken Hakan Özbeğen bıçaklandıktan kısa bir süre sonra vefat ettiği düşünülmektedir. Olayın yaşanmasının ardından polis ekipleri çok yönlü soruşturmalar gerçekleştirmektedir. Cinayetle ilgili özellikle kızları ile ilişkisi olduğu düşünmelerinden dolayı baba Ferit A., eşi Nihan A., kızları Özlem A. ve Hakan Özbeğen’in oğlu Çağatay bunun yanında Mert’te de gözaltına alarak sorguya çekilmektedir.
Adliyeye sevk edilen birçok şüphelinin adli kontrol şartıyla bırakılmasının ardından birçok kişi olayın failini merak etmektedir.

Ferdi Özbeğen'in Yeğeninin Katili Bulundu!

Hakan Özbeğen’in oğlu Çağatay ise adli kontrol şartıyla bırakılmış diğer şüpheliler ise adli kontrol şartıyla gözetim altında serbest bırakılmıştır. Sorguya çekilen baba Ferit A. 4 adet kasten yaralama, kişi malına zarar verme ve konut dokunulmazlığını ihlal edilmesi gibi birçok suçtan, bunun yanında resmî belgede sahtecilik, görevi yaptırmamak ve direnmek gibi birçok suçtan dolayı toplam 11 adet suç kaydının bulunduğu da ortaya çıktı.

Ferdi Özbeğen'in Yeğeninin Katili Bulundu!
Ferdi Özbeğen’in yeğeninin katilinin birçok şüphelinin gözaltına alınması ile ortaya çıktığı düşünürken adli kontrol sonrası birçok serbest bırakılma ile birlikte Ferdi Özbeğen’in yeğeninin katili tam olarak netleşmedi. Bütün bu olayların ardından Ferit A. toplam 11 adet suç kaydının olması Ferdi Özbeğen’in yeğeni Hakan Özbeğen’in katili olduğu şüphelerini bir hayli çoğalttı. Adli kontrol şartı ile serbest bırakırsa da birçok kişi Hakan Özbeğen’in katilinin Ferit A. olduğunu düşünmektedir. Cinayet işlenirken Hakan Özbeğen’in kardeşinin bulunduğu ortamda suçun işlenmesi de birçok kişinin kanını dondurdu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku