Flash TV Ekranlara Geri Döndü! İşte İlk Yayın Tarihi…

Flash TV Ekranlara Geri Döndü! İşte İlk Yayın Tarihi...

0

Flash TV Ekranlara Geri Döndü! İşte İlk Yayın Tarihi…

Kanal, 2019 yılında ‘idari, siyasi ve mali baskıları’ gerekçe göstermiş ve yayınını sonlandırmıştı. Flash TV tekrar ekranlara dönüyor. Kanalın yeni Ankara temsilcisi ve ilk yayın tarihi belli oldu.

İş adamı Ömer Ziya Göktuğ’un sahibi olduğu Kanal Flash TV, 28 yıllık yayın hayatını 2 yıl önce sona erdirmişti. Yeniden ekranlara dönmek için hazırlık yapan Flash TV Genel Yayın Yönetmenliği’ni ise Hakan Aygün üstlenecek.

Medyakoridoru adlı şirketin edindiği bilgiye göre, Ankara Temsilciliği için Yeniçağ Gazetesi’nin Ankara Temsilcisi olan Orhan Uğuroğlu’na teklif götürüldü. Orhan Uğuroğlu’nun da kanaldan gelen bu teklife karşı olumlu yanıt verdiği öne sürüldü.

Flash TV Ekranlara Geri Döndü! İşte Flash TV’nin İlk Yayın Tarihi

Flash TV adlı kanalın hangi tarihte yayında olacağı da şimdiden netlik kazandı. Daha önce temmuz ayında yayına çıkacağı ifade edilen televizyon kanalı Flash TV’nin yeni bir tarih vererek, 4 Ekim 2021 itibarıyla izleyicileriyle buluşacağı kaydedildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku